MMA PLNajnowszePiotr StrusStrife Tube 4: Piotr Strus w main evencie! Dobry test przed utalentowany Grabowskim!

Strife Tube 4: Piotr Strus w main evencie! Dobry test przed utalentowany Grabowskim!

Znamy szczegóły czwartej edycji Strife Tube. Gala odbędzie się piętnastego marca w podwarszawskim Legionowie. Ponadto poznaliśmy głównych bohaterów zbliżającej się wydarzenia. 

Strife

W main evencie zobaczymy Piotra Strusa (15-8-2). Już niebawem poznamy przeciwnika byłego zawodnika KSW i ACA. 35-latek w tym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory i zmazać wrażenie z ostatniego starcia.

Strus wrócił do klatki po dłuższej przerwie, bo prawie po dwóch latach. Piotr wystąpił w main evencie Strife 3, gdzie niespodziewanie przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Kacprem Karskim. Warto zaznaczyć, że przed walką Strus był mocnym faworytem. Wcześniej Piotr doznał dwóch przegranych z Rafałem Haratykiem w ACA.

Strife wraca już w marcu!

Tak dokładnie piętnastego marca w Legionowie odbędzie się gala Strife Tube 4. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy dobrze zapowiadającego się zawodnika kategorii półciężkiej Patryka Grabowskiego (3-1).

Czas na większy test przed wspomnianym zawodnikiem. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony już Piotr Walawski (12-10-1). ”Leda” walczył na Strife 3, gdzie pokazał się z dobrej strony i pewnie wypunktował Adama Biegańskiego.

Walawski w poprzednim roku miał mocne tempo, bowiem stoczył aż pięć pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis