MMA PLNajnowszeSTRIFE MMASTRIFE Tube 3: Tymoteusz Łopaczyk zasypał Brazylijczyka ciosami w parterze i wygrał przed czasem walkę wieczoru

STRIFE Tube 3: Tymoteusz Łopaczyk zasypał Brazylijczyka ciosami w parterze i wygrał przed czasem walkę wieczoru

Tymoteusz Łopaczyk (11-3) pokonał Alissona Barbosę (21-10) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w walce wieczoru gali STRIFE Tube 3 w Radomiu.

Strife Tube 3 Tymoteusz Łopaczyk

Łopaczyk od początku pojedynku szedł do przodu z ciosami. Często atakował na korpus. Barbosa zaskoczył go jednak prawym prostym, po którym Polak na moment wylądował na deskach. Brazylijczyk zapiął klamrę i trzymał przeciwnika w klinczu. W końcu został on jednak zerwany. Łopaczyk mocnym lowkickiem wyciął oponenta. Barbosa znakomicie pracował za to prawym prostym. Na rozerwanie kolejnego klinczu “Miodożer’ mocno trafił rywala. Tymczasowy mistrz Babilon MMA w końcowych sekundach rundy najpierw spróbował wysokiego kopnięcia by po chwili obalić przeciwnika.

Drugą rundę Łopaczyk rozpoczął również intensywnie. Barbosa wciąż stawiał jednak trudne warunki. Po fragmencie walki w klinczu Łopaczyk zaatakował całą serią mocnych ciosów. Polak kontynuował też pracę niskimi kopnięciami. Zawodnik trenujący ostatnio w Skra Fight Club dał się jednak trafić rywalowi w kontrze. Barbosa uzyskał nawet dosiad, ale na szczęście nie trwało to dłujgo. Łopaczyk odwrócił pozycję i zasypał rywala gradem ciosów. Brazylijczyk nie odpowiadał na nie i sędzia w końcu przerwał walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis