MMA PLNajnowszeSTRIFE MMAStrife Tube 2: Cezariusz Kęsik zdominował i pewnie pokonał doświadczonego Brazylijczyka

Strife Tube 2: Cezariusz Kęsik zdominował i pewnie pokonał doświadczonego Brazylijczyka

Cezariusz Kęsik (14-4) zdecydowanie pokonał na punkty Jonasa Boeno (43-20, 1 N/C) w walce wieczoru gali Strife Tube 2 w Radomiu.

Strife Tube 2 Cezariusz Kęsik

Zawodnicy rozpoczęli pojedynek od kilku niskich kopnięć. Boeno skrócił dystans i przyparł rywala do siatki. Kęsik dobrze bronił się przed obaleniem i atakował korpus rywala. Brazylijczyk próbował wyhaczyć Polaka, ale ten dobrze skontrował tę akcję. “Lubelski Czołg” znalazł się w dominującej pozycji w parterze. Bardzo dobrze kontrolował oponenta i od czasu do czasu też go obijał.

Już w początkowej fazie rundy drugiej Kęsik zdołał sprowadzić walkę do parteru. Były mistrz TFL i zawodnik KSW metodycznie pracował w parterze i pewnie kontrolował przebieg pojedynku. Kęsik karcił rywala spuszczając mocne łokcie.

Zawodnik Cross Fight Radom dobrze czuł się w parterze i również w rundzie trzeciej szybko przeniósł walkę do tej płaszczyzny.

Polak były mistrz TFL zawodnik KSW “Lubelski Czołg” Cross Fight Radom. Pewnie utrzymywał rywala na plecach i był w stanie rozbijać go łokciami. Kęsik do końca walki nie pozwolił rywalowi wstać i w końcówce podkręcił nawet jeszcze tempo próbując poddania.

O wyniku walki decydowali sędziowie, ale werdykt był dość oczywisty. 30-27, 30-25, 30-26 – wszyscy jednogłośnie uznali, że zdecydowanie lepszy tego wieczoru był Kęsik.Polak przerwał więc serię trzech porażek z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis