MMA PLNajnowszeSTRIFE MMAStrife 3: Patryk Grabowski szybko zdemolował Taxi Złotówę!

Strife 3: Patryk Grabowski szybko zdemolował Taxi Złotówę!

Patryk Grabowski (2-1) szybko i bez problemów już w pierwszej odsłonie zastopował Szymona ”Taxi Złotówę” Września rozpoczynając główną kartę gali Strife 3 w Puławach.

Taxi

”Taxi Złotówa” znany jest przede wszystkim z walk w freakowych organizacjach. Szymon w 2019 roku podczas FAME MMA 3 pokonał przed czasem Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Warto zaznaczyć, że Szymon zmienił kompletnie swoje życie. Postawił na sport i schudł (obecnie) 70 kilogramów. W najgorszym momencie ważył nawet 160 kilogramów. 

To nie koniec freakowych walk, bowiem ma za sobą również dwa starty w MMA VIP, gdzie przed czasem odprawił Dariusza ”Daro Lwa” Kazmierczuka oraz Marcina ”El Testosterona” Najmana. Szymon nie ukrywał, że robiąc progres myśli już o skupieniu się na pro sportowych walkach. Tak też zostało i teraz Wrzesień stawia na wyzwania. Co ciekawe Wrzesień w grudniu miał szansę nawet zawalczyć w Belgii o pas EBD Ultra Edition. Polak wtedy przegrał na punkty z lokalnym zawodnikiem – Arif Kraniqi.

Szybka robota!

”Taxi Złotówa” od samego początku szukał obszernych ciosów. Grabowski odpowiadał prostymi i już w tym momencie było widać różnicę – jeśli chodzi o siłę ciosu. Patryk kolejny raz wstrząsnął rywalem, ale tym razem zaryzykował i pojawiła się seria uderzeń przy siatce. Po kolejnym ciosie Szymon padł na deski, a kolejne uderzenia to tylko dokończenia dzieła.

Walka zakończyła się po niecałej minucie.

Zobacz także:

Walka dziennikarzy na HIGH League 6. Michał Cichy rywalem “Szalonego Reportera”

Michał Cichy skonfrontuje się z Tomaszem “Szalonym Reporterem” Matysiakiem na HIGH League 6. Walka dziennikarzy odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Magdalena Czaban mistrzynią świata w amatorskim MMA

W szóstym dniu Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA IMMAF 2022 Magdalena Czaban stanęła do boju w finale turnieju seniorów wagi atomowej. Polka rozgromiła rywalkę już w pierwszej rundzie i wywalczyła złoty medal mistrzostw świata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis