MMA PLMurańskiStonoga vs Murański walka w sądzie! Jest nagranie: Co się boisz nagrywania? Ubliżasz ludziom… [WIDEO]

Stonoga vs Murański walka w sądzie! Jest nagranie: Co się boisz nagrywania? Ubliżasz ludziom… [WIDEO]

Zbigniew Stonoga nie zamierza odpuścić! Polski przedsiębiorca, działacz polityczny postanowił pozwać Jacka Murańskiego. W ostatnim czasie pojawiły się nagrania, na których widać freak fightera.

Muranski

Już pod koniec marca Stonoga poinformował, że pozwie Murańskiego.

28 marca 2023 r., rozpocznie się proces jaki wytoczyłem Jackowi Murańskiemu. Z uwagi na dramatyczne zdarzenia w jego życiu będę wnioskował (po przeprowadzeniu postępowania dowodowego) o łagodniejszą od pierwotnie ustalonej karę. Długo rozmyślałem czy w obliczu tragedii nie zrezygnować ze sprawy ale zbyt ciężko pracowałem na udzielenie 2103 pomocy ludziom potrzebującym aby ot tak oddać swój dorobek społeczny. Pisowcy mają pełnię władzy i nic im nie zrobię za to, że ogłosili w TVP pod moim adresem fałszywe zarzuty z którymi nigdy nie poszli do sądu (sprawa mojej fundacji i fałszywe powiadomienie opinii publicznej że nie rozdałem kilkudziesięciu samochodów w zamian za pomoc ludziom biednym) ale Murańskiego za fałszywe oskarżenia muszę publicznie rozliczyć i proces w tej sprawie będzie publiczny i na ten proces wszystkich zapraszam.

”Muran” rozmowie z serwisem salon24.pl skomentował wpis Stonogi. Jacek zaznaczył, że w jego opinii ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Ja Stonogę nazywam oszustem i krętaczem, ale ma on kilkanaście prawomocnych wyroków, kilkanaście spraw w toku. Te loterie, o których wspominam, jest na nie akt oskarżenia za wyłudzenia na około milion złotych. Oburzanie się przez Stonogę za nazwanie go krętaczem to jest tak, jakby Trynkiewicz oburzył się za nazwanie go pedofilem

Jest nagranie!

W sieci pojawiło się nowe nagranie. Przypomnijmy, że Zbigniew Stonoga postanowił pozwać Jacka Murańskiego.

Sami zobaczcie:

Zbigniew Stonoga vs Jacek Murański 😂😂😂WALKA W SĄDZIE 🤣 DAWAJCIE ICH DO KLATKI 🥊🥊🥊

Posted by Sporty walki z humorem on Wednesday, August 30, 2023

Jacek Murański jeszcze w tym roku ma stoczyć kolejną walkę w klatce. ”Muran” będzie szukał pierwszego zwycięstwa. Do wspomnianego pojedynku ma dojść na najbliższej edycji PRIME SHOW MMA.

Murański w ostatniej walce zadebiutował w PRIME i zmierzył się z prezesem Fight Exclusive Night. Paweł Jóźwiak rzucił rywala na deski i wydawało się, że zaraz zakończy pojedynek przed czasem. Jacek wytrwał ciężkie chwile i ostatecznie przegrał jednogłośną decyzją sędziów. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis