MMA PLNajnowszePrime MMAStifler wręczył swoją biografię Soroko i przemówił do wszystkich: Nie bierzcie narkotyków!

Stifler wręczył swoją biografię Soroko i przemówił do wszystkich: Nie bierzcie narkotyków!

Damian Zduńczyk w przeszłości miał bardzo duże problemy z narkotykami. Napisał to w swojej biografii, którą postanowił na konferencji Prime Show MMA wręcz najbliższemu rywalowi – Adamowi Soroko. Na koniec popularny ”Stifler” wyszedł z ważnym przekazem do młodzieży i nie tylko!

Stifler

“Kryształowy chłopak” to zbiór destrukcyjnych doświadczeń, które prawie doprowadziły do mojego końca. Przez wiele lat nie dostrzegałem niczego wartościowego wokół siebie. W moim życiu w ogóle nie było jutra, zupełnie nie oglądałem się za siebie i nie wyciągałem wniosków z przeszłości. Stałem w miejscu, żyjąc tu i teraz. Od trzech lat jestem czysty” – napisał w swojej książce ”Stifler”.

Stifler z ważnym przekazem!

To było piękne zachowanie. Damian Zduńczyk miał prezent dla swojego najbliższego przeciwnika, a na koniec miał ważne przesłanie.

Ej w ogóle mam jeszcze prezent dla Soroko. Bo Soroko oglądałem twój wywiad ostatnio i mówiłeś, że przez tydzień chlałeś i ćpałeś. Ja w ogóle byłem uzależniony w ch*j i to jest moja biografia o ćpaniu. Mam nadzieje, że przestaniesz (…) I w ogóle mam apel do wszystkich nie bierzcie narkotyków, narkotyki robią spustoszenie w mózgu wystarczy popatrzeć na mnie. Dzięki.

Konferencję oraz wspomnianą sytuację możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Co wy na to?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

“Nie chcę łatwej walki” – zapowiedź walki wieczoru KSW 66: Ziółkowski vs Mańkowski [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki wieczoru nadchodzącej gali KSW 66, którą będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis