MMA PLNajnowszePrime MMAStifler o zachowaniu Soroko: Obsrał się! Psycha mu siadła! [WIDEO]

Stifler o zachowaniu Soroko: Obsrał się! Psycha mu siadła! [WIDEO]

Wczorajsze wydarzenie Prime Show MMA wzbudziło ogromną ilość emocji. Prawie wszystkie walki odbyły się zgodnie z planem. Prawie, ponieważ walka Stiflera z Adamem Soroko niestety nie doszła do skutku.

Stifler o Soroko

Podczas wczorajszej gali Prime Show MMA 1 wielu kibiców czekało na walkę Damiana „Stiflera” Zduńczyka z osławionym na nową gwiazdę Freak-Fightów, Adamem Soroko. Niestety, były zawodnik organizacji The War nie pojawił się na wydarzeniu wskutek czego walka się nie odbyła.


”Obsrał się!”

W trakcie eventu wywiadu dla naszej redakcji udzielił Zduńczyk, który odpowiedział na pytanie, co on sądzi o zachowaniu Soroko.

Obsrał się. To znaczy, ja już wczoraj widziałem, że on był mega niepewny. Psycha mu siadła i tyle.

31-latek przybliżył nieco perspektywę dnia walki, kiedy walka zaczęła być zagrożona.

Było tak, że jak my mieliśmy próbę o 16:30, ja wtedy dowiedziałem się, że z Soroko są jakieś problemy, nie chce walczyć, ma lęki. Wtedy ja sam pojechałem do hotelu, wziąłem klucz zastępczy, otworzyłem jego pokój i go nie było.

Stifler przyznał również, że organizacja starała się znaleźć zastępstwo. W grę wchodziły nawet dwa nazwiska.

Szeliga, Tańcula – ale bukmacher się nie zgodził.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot i Czerwony Smok Poznań docenieni! Rozdano Heraklesy 2021

Wczoraj w warszawskim hotelu Marriott odbyła się największa medialna impreza w polskim MMA! Rozdano bowiem Heraklesy 2021! Największymi wygranymi byli Mateusz Gamrot oraz poznański klub czerwony Smok!

Don Kasjo podsumował walkę z Murańskim na Prime MMA. Dzień przed galą pił whisky i jadł McDonalda [WIDEO]

Don Kasjo podsumował swoją walkę z Mateuszem Murańskim, do której doszło na wczorajszej gali Prime Show MMA. Kasjusz Życiński był przekonany o tym, że z tej konfrontacji bokserskiej wyjdzie zwycięsko i był przekonany na tyle, że dzień wcześniej pił whisky i jadł McDonalda.

Właściciel FAME MMA w stroju ratownika na PRIME SHOW MMA? Tak twierdzi Don Kasjo!

Kasjusz Życiński twierdzi, że na galę PRIME SHOW MMA próbował dostać się jeden z właścicieli FAME MMA. Krzysztof Rozpara miał pojawić się w Atlas Arenie w stroju medyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis