MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo podsumował walkę z Murańskim na Prime MMA. Dzień przed galą pił whisky i jadł McDonalda [WIDEO]

Don Kasjo podsumował walkę z Murańskim na Prime MMA. Dzień przed galą pił whisky i jadł McDonalda [WIDEO]

Don Kasjo podsumował swoją walkę z Mateuszem Murańskim, do której doszło na wczorajszej gali Prime Show MMA. Kasjusz Życiński był przekonany o tym, że z tej konfrontacji bokserskiej wyjdzie zwycięsko i był przekonany na tyle, że dzień wcześniej pił whisky i jadł McDonalda.

Don Kasjo

Don Kasjo podsumował walkę z Murańskim na Prime MMA. Dzień przed galą pił whisky i jadł McDonalda [WIDEO]

Don Kasjo wygrał z Mateuszem Murańskim decyzją sędziów w walce, która odbyła się na zasadach boksu. Po tej wygranej w rozmowie z MMA.PL podsumował:

“Zrobiłem to co miałem zrobić. Moja głowa w ogóle nie była zajętą tą walką. Wyszedłem tak sobie, o! Byłem pewien wyniku. Myślałem, że go szybciej skończę. No sędzia trochę tam długo liczył, ale chciał pewnie show dać ludziom, więc nie mam w ogóle żalu. Ale ciężko, ciężko wstawał z dych desek.”

Dziennikarz MMA.PL zwrócił także uwagę na formę i kondycję Kasjusza Życińskiego w walce z Murańskim. Zdradził, że widział go wracającego z McDonalda w noc przed walką na Prime Show MMA, a mimo to, Życiński ponownie pokazał się tytanem kondycji. Mało tego, Don Kasjo dodał, że pił tej nocy whiskey:

“Z Cichym skończyłem o trzeciej w nocy. Skończyła nam się whisky to skończyliśmy, bo Cichy też powiedział, że nie umie kończyć, jak już zacznie.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

Były piłkarz Chelsea rywalem Michała Kity na KSW 68

Na gali KSW 68 w Radomiu wystąpi m.in. Michał Kita. Przeciwnikiem “Masakry” będzie były piłkarz, który występował choćby w Chelsea Londyn.

Mariusz Wach przegrał przed czasem. Niepokonany Makhmudov przełamał Polaka w 6. rundzie

Arslanbek Makhmudov (14-0, 14 KO) znokautował Mariusza Wacha (36-9, 19-KO) w szóstej rundzie walki wieczoru gali w Montrealu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis