MMA PLArchiwumMirosław OknińskiStanowcza reakcja trenera Oknińskiego po materiałach Wardęgi: Wolę trenować policję niż…

Stanowcza reakcja trenera Oknińskiego po materiałach Wardęgi: Wolę trenować policję niż…

Okniński
Stanowcza reakcja Mirosława Oknińskiego czyli uznanego trenera mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Okniński wypowiedział się po materiale, który opublikował Sylwester Wardęga. Przy okazji Mirosław w mediach społecznościowych wypowiedział się o Przemysławie Szyszce, który przygotowywał freak fighterów.

Przemysław Szyszka wczoraj opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że zawiesza współpracę z Marcinem Dubielem i Michałem ”Boxdelem” Baronem.

Zdarzenie jakie wyniknęło zmusza mnie do zawieszenia współpracy z Marcinem Dubielem i Michałem Baronem (Boxdelem). Dostaje ogromną ilość wiadomości o tej sytuacji. Jestem wstrząśnięty oskarżeniami jakie do mnie docierają, jednak nie wydaje osądu. Czekam na rozwój sytuacji i potwierdzenie oskarżeń. Znam Marcina od lat, wielokrotnie pomagał mi, jak i moim bliskim. Nigdy przez te lata nie miałem podstaw, aby martwić się o jego czyny, bądź zapędy do nieletnich. Sam mam dzieci i nie dopuszczam myśli ,że ktoś mógłby je skrzywdzić. Chcę nadmienić, że jestem stanowczym wrogiem pedofilii i ukrywania jej.

Okniński zabiera głos!

Stanowcza wypowiedź Mirosława Oknińskiego w mediach społecznościowych.

Konkurencja pluła i wyzywała Nas, że w Akademii Sportów Walki Wilanów trenują konfidenci i policjanci . Powiem tak wolę trenować Policję niż Pedofili. Jazda ze sztywnymi gangsterami którzy współpracują z Pedofilami. Akademia Sportów Walki Wilanów przeciw działaniom na szkodę dzieci.

Konkurencja pluła i wyzywała Nas ze w Akademii Sportów Walki Wilanów trenują konfidenci i policjanci . Powiem tak wole…

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, October 4, 2023

Akademia Sportów Walki Wilanów razem ze służbami dla bezpieczeństwa Polaków Przeciw gangsterom pedofilom handlarzom ludzi i narkotyków. Trzeba dostarczać młodzieży dobre wzorce.

Akademia Sportów Walki Wilanów razem ze służbami dla bezpieczeństwa Polaków Przeciw gangsterom pedofilom handlarzom ludzi i narkotyków.Trzeba dostarczać młodzieży dobre wzorce.

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, October 4, 2023

Posted by Mirek Okniński on Thursday, October 5, 2023

Amadeusz Ferrari zeznawał przeciw gangsterom którzy chcieli zgwałcić dziewczynę i za to został nazwany konfidentem. Jechać z Gangsterami którzy współpracują z Pedofilami. Kto nazywa Ferrariego konfidentem ten wspiera gangsterów współpracujących z Pedofilami

Amadeusz Ferrari zeznawał przeciw gangsterom którzy chcieli zgwałcić dziewczyne i za to został nazwany konfidentem…

Posted by Mirek Okniński on Thursday, October 5, 2023

A taki był to dobry trener tylu ma dobrych wychowanków

A taki był to dobry trener tylu ma dobrych wychowankow

Posted by Mirek Okniński on Thursday, October 5, 2023

Jeżeli w Akademia Sportów Walki Wilanów było było coś takiego jak u Szyszki nie byłoby zawieszenia tylko ciężki oklep a później wezwanie Policji

Jeżeli w Akademia Sportów Walki Wilanów bylo było coś takiego jak u Szyszki nie było by zawieszenia tylko ciężki oklep a później wezwanie Policji

Posted by Mirek Okniński on Thursday, October 5, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis