MMA PLNajnowszeCeltic GladiatorStało się! Celtic Gladiator 27 odwołane! Bonus BGC: Jestem załamany, chciałem przyjechać po zwycięstwo!

Stało się! Celtic Gladiator 27 odwołane! Bonus BGC: Jestem załamany, chciałem przyjechać po zwycięstwo!

Niestety, stało się! Organizatorzy gali Celtic Gladiator 27, która w najbliższą sobotę miała odbyć się w Bełchatowie poinformowali oficjalnie o anulowaniu wydarzenia z powodu narzuconego przez Premiera Mateusza Morawieckiego odwołania imprez masowych w całej Polsce. Wszystko ze względu na epidemię koronawirusa!

Stało się! Celtic Gladiator 27 odwołane! Bonus BGC: Jestem załamany, chciałem przyjechać po zwycięstwo!

https://www.facebook.com/CelticGladiatorPoland/photos/a.738115203055064/1308842629315649/?type=3&theater

Na gali Celtic Gladiator 27 miał wystąpić Bonus BGC (0-4), który miał zmierzyć się z Anglikiem Johnem Painterem (1-12) w jednej z głównych zestawień całej imprezy. Pochodzący z Wrześni celebryta już dzisiaj rano obawiał się o odbycie imprezy z jego udziałem:

Teraz sam jest załamany decyzją organizatorów, bowiem postawił wszystko, by przygotować się należycie do walki z Brytyjczykiem i odnieść pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze:

“Niestety stało się 😭 Gala Celtic Gladiator 27 @celtic_gladiator_ , która miała odbyć się w tę sobotę 14 marca w Bełchatowie ze względu na sytuację epidemiologiczną koronawirusa została odwołana. Bardzo ciężko trenowalem przez okres 4 miesięcy, 3 miesiące siłownia oraz 5 tygodni sporty walki mma …Okres przygotowawczy przed samą walką 2 treningi dziennie od poniedziałku do piątku. Przez okres 5 tygodni w Poznaniu zrobiłem łącznie 50 treningów bokserskich, k1 oraz zapasów. Wiem że praca z trenerami @m.konik , @sliwinskitomek oraz @sedzia_ringowy nie poszła na marne. Byłem bardzo dobrze przygotowany i chciałem przyjechać do Bełchatowa po zwycięstwo. Dziękuję wszystkim partnerom biznesowym oraz osobom , którzy mi pomagali w przygotowaniach do walki 14 marca . Gdy zostanie ustalony kolejny termin gali to Was wszystkich o tym poinformuję . Na następnej gali wyjdę w odzieży z Waszymi logówkami Jestem załamany, że nie mogę w tę sobotę zawalczyć w ctagonie. 😔😔😔
Dziękuję firmie Extreme Hobby, auto handel PMP Mirosław małyszka, dzik, katbaxrecykling, 6paknutrition, stowarzyszeniu Świętokrzyskie Amcary , Fitfood, Green Queen, W te i wewte oraz inni….
Pozdrawiam wszystkich kibiców  Dzięki Wam mam motywację do nowych wyzwań 👏”

https://www.facebook.com/BONUSBGCOFFICIALPROFILE/photos/a.402004300134669/1109154866086272/?type=3&theater

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis