MMA PLClout MMASłowo przeciwko słowu, czyli odpowiedź Denisa Załęckiego na wpis menadżera Omielańczuka!

Słowo przeciwko słowu, czyli odpowiedź Denisa Załęckiego na wpis menadżera Omielańczuka!

Sytuacja nabiera rozpędu. Denis Załęcki postanowił wyjaśnić zawirowania związane z jego walką z Danielem Omielańczuk, która ma, lub miała odbyć się na najbliższej gali CLOUT.

Denis Załęcki odpowiada
Foto: Denis Załęcki/ High League/ X

Dosłownie chwilę temu pisaliśmy o tym, że walka Omielańczuk vs. Załęcki może stać pod znakiem zapytania, a teraz na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Radzimy sprawdzić pierwszy artykuł – jeśli jeszcze nie mieliście okazji – żeby w pełni zrozumieć sytuację, wystarczy kliknąć – [TUTAJ].

Dla bardziej leniwych, szybki skrót. Artur Ostaszewski, menadżer Omielańczuka – zamieścił dzisiaj tweeta, w którym podał w wątpliwość organizacje pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim w federacji CLOUT MMA 1.

Według menadżera Omielańczuka organizacja Lexy i Peszko ma wymyślać nowe reguły i ciągle zmieniać ustalenia, uniemożliwiając dojście do porozumienia.

Jeden mówi tak, drugi tak…

Głos w sprawie zabrał rywal Omielańczuka – Denis Załęcki. No i nie zgadniecie… wersja „Bad Boya” całkowicie różni się od tej, którą przedstawił Artur Ostaszewski.

Zdaniem Załęckiego, to Omielańczuk stwarza problemy i cały czas coś mu nie pasuje. Wpis Denisa możecie zobaczyć poniżej:

Denis Załęcki – Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Datsik zdemolował w boksie Oli Thompsona! Było naprawdę blisko ciężkiego nokautu [WIDEO]

Wygląda na to, że walka nie dojdzie do skutku, jeżeli obie strony nie znajdą wspólnego języka. Szkoda…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis