MMA PLNajnowszeClout MMAWalka Omielańczuk-Załęcki zagrożona? Menadżer grzmi: CLOUT wymusza nowe reguły!

Walka Omielańczuk-Załęcki zagrożona? Menadżer grzmi: CLOUT wymusza nowe reguły!

Mamy złe wieści. Walka Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim może nie dojść do skutku – przynajmniej tak wynika z tweeta, który zamieścił Artur Ostaszewski – menadżer zawodnika.

Walka Omielańczuk-Załęcki zagrożona
Foto: Daniela Omielańczuk, Adam Starszynski / newspix.pl)/ Denis Załęcki/ CLOUT MMA

Przypomnijmy, że w trakcie drugiej konferencji przed galą CLOUT MMA 1, ogłoszono zestawienie Omielańczuk vs. Załęcki, które ma odbyć się w najbliższej przyszłości. Choć po dzisiejszym wpisie menadżera Omielańczuka – pojawiły się wątpliwości dotyczące organizacji walki panów.

Nie będzie pojedynku Omielańczuk vs. Załęcki?

Artur Ostaszewski opublikował dzisiaj tweeta, który stawia pod znakiem zapytania pojedynek Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Z tego, co napisał Artur – federacja CLOUT ma ciągle zmieniać ustalenia i wymuszać nowe reguły. Ostaszewski podkreślił, że poszli na spore ustępstwa, jednak pewne rzeczy są nieakceptowalne.

Dodatkowo komentarz zamieścił sam zainteresowany, czyli Daniel Omielańczuk. Czołowy polski ciężki napisał, że czuje się oszukany, a ponadto oznaczył CLOUT MMA.

Czuję się oszukany… @cloutmma

Posted by Daniel Omielańczuk on Saturday, August 19, 2023

ZOBACZ TAKŻE: Datsik zdemolował w boksie Oli Thompsona! Było naprawdę blisko ciężkiego nokautu [WIDEO]

Ciekawa sytuacja. To zestawienie, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Konflikt tej dwójki mocno elektryzuje kibiców i na pewno przyciągnąłby masę widzów przed odbiorniki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis