MMA PLRIZIN FFSkandaliczne zachowanie byłego mistrza KSW? Kleber miał kopnąć brata byłego rywala i…

Skandaliczne zachowanie byłego mistrza KSW? Kleber miał kopnąć brata byłego rywala i…

Patricio Pitbull (35-7) ma za sobą kolejną walkę na terenie Japonii. Brazylijczyk na twitterze poinformował, że za kulisami gali doszło do skandalicznego zachowania w wykonaniu byłego mistrza KSW – Klebera Koike Erbsta (31-6-2). Japończyk miał świętować przegraną swojego byłego oponenta, ale to nie koniec…

Kleber

Przypomnijmy, że Pitbull w grudniu poprzedniego roku zmierzył się z Kleberem na gali Rizin ”Bellator vs Rizin FF”. Brazylijczyk po pełnym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

36-latek na dzisiejszej gali Rizin FF doznał drugiej przegranej z rzędu. Patricio sensacyjnie po dwóch minutach i 32 sekundach został zastopowany z rąk zawodnika publiczności – Chihiro Suzuki (11-3).

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

W main evencie pas kategorii piórkowej zdobył Vugar Karamov (19-4). 31-latek już w pierwszej odsłonie poddał Mikuru Asakurę. Reprezentant Azerbejdżanu w naszym kraju może być znany z 2019 roku, gdy na gali RWC 3 wypunktował Kacpra Formelę.

Pitbull wściekły na zachowanie Klebera Koike!

Patricio Pitbull (35-7) nie ma wątpliwości, że do takich zachowań nigdy nie powinno dochodzić. Brazylijczyk zapewnia, że taka osoba jak Kleber Koike Erbst nigdy nie powinna wyjść do ringu.

Pitbull na twitterze napisał, że były mistrz KSW miał świętować jego przegraną. To nie koniec! Jak relacjonuje Patricio w ich szatni pojawił się Erbst, który od tyłu kopnął jego brata i od razu uciekł z szatni.

Warto zaznaczyć, że Patricky Pitbull walczył również w Japonii i na gali ”Bellator vs Rizin FF” pokonał przed czasem Roberto de Souze.

Kleber Koike to brudny frajer i tchórz. Świętował moją przegraną i kłócił się z moim bratem po walce. Później wtargnął do naszej szatni, kopnął @PatrickyPitbull od tyłu i uciekł. @rizin_PR Taki zawodnik nie powinien już nigdy wejść na ring. @BellatorMMA

Na wpis Pitbulla od razu zaczęli odpowiadać japońscy internauci, którzy przepraszają za zachowanie Klebera. To jeden z komentarzy.

Bardzo żałujemy tego, co się stało. Naprawdę doceniamy twoje zaangażowanie w rywalizację tutaj w Japonii i zawsze ekscytujące jest oglądanie walk każdego z twoich braci. Mam nadzieję, że Rizin dokładnie zbada dzisiejszy incydent i myślę, że konieczne będzie podjęcie pewnych środków w odniesieniu do Klebera.

W ostatnim czasie Kleber ma gorszy okres w swojej karierze. Wspomniana przegrana z Brazylijczykiem oraz rozpacz na ceremonii ważenia przed ostatnią walką. Japończyk przekroczył limit i stracił pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis