MMA PLNajnowszeRIZIN FFRizin FF: Maszyna! Legendarny Buakaw Banchamek z kolejnym efektownym zwycięstwem! [WIDEO]

Rizin FF: Maszyna! Legendarny Buakaw Banchamek z kolejnym efektownym zwycięstwem! [WIDEO]

Buakaw Banchamek od lat pozostaje w kapitalnej formie! Tak też było podczas gali RIZIN LANDMARK 9 in KOBE w Japonii, gdzie legendarny zawodnik z Tajlandii odniósł kolejne efektowne zwycięstwo. Tym razem zrobił to już w drugiej rundzie!

Banchamek

Buakaw Banchamek i Saenchai to bez wątpienia największe ikony tajskiego boksu! 41-latek na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć. Wielki i jakże silny Banchamek jest chociażby dwukrotnym mistrzem K-1 MAX, trzykrotnym mistrzem w tajskim boksie czy mistrzem świata w shoot boxingu.

Reprezentant Tajlandii może popisać się kapitalnym rekordem w tajskim boksie i K-1. Buakawa bilans to 243 zwycięstw (w tym 74 skończeń), 24 porażki i 14 remisów. Buakaw walczył na całym świecie – Stany Zjednoczone, Francja, Japonia, Białoruś, Czechy czy chociażby Anglia.

41-latek w poprzednim roku stoczył pięć pojedynków. Wojownik z Tajlandii efektownie zadebiutował w walce na gołe pięści oraz zadebiutował w organizacji Rizin, gdzie zremisował z Japończykiem – Rukiyą Anpo.

Efektowne zwycięstwo!

Jest kolejne efektowne zwycięstwo w wykonaniu legendarnego Buakawa Banchamka. 

41-latek podczas dzisiejszej gali Rizin FF w drugiej rundzie zdemolował Minoru Kimurę. Mimo wszystko Banchamek musiał być czujny, bowiem Brazylijczyk zaskakiwał uderzeniami z kontry.

Skończenie zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis