MMA PLBoksSkandal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio! Marokańczyk chciał ugryźć rywala!

Skandal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio! Marokańczyk chciał ugryźć rywala!

Takiej kontrowersyjnej sytuacji dawno nie było! Youness Baala reprezentant Maroka podczas turnieju boksu olimpijskiego chciał ugryźć swojego przeciwnika. 

Od razu internauci porównali to do sytuacji, która miała miejsce podczas walki Mike Tysona (50-6, 44 KO) z Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). Był to skandal na skalę światową – o czym mówi się do dziś.

Zobaczcie wideo z tej sytuacji:

Skandal na Igrzyskach Olimpijskich!

Do kontrowersji doszło podczas pojedynku bokserskiego w wadze ciężkiej. Youness Baala był rozczarowany swoją postawą i tym, że nie może dopaść przeciwnika. Marokańczyk w trzeciej odsłonie podczas klinczu próbował ugryźć oponenta. Nowozelandczyk w sprytny sposób uniknął nieczystej zagrywki.

Wszystko uchwyciły kamery, a nagrania pojawiły się w mediach społecznościowych. Kibice szybko określili to skandalem na trwających Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

David Nyika rywal Marokańczyka w rozmowie z Sky Sports skomentował całą sytuację.

Widziałeś co on zrobił? Nie zrobił pełnego “kęsa”. Na szczęście miał założony ochraniacz na zęby, a ja byłem śliski od potu. Nie pamiętam już co mu powiedziałem, ale za to ukarałem go w ringu.

Zobacz także:

FAME MMA: Dojdzie do hitowego pojedynku?! Mini Majk chce zawalczyć z Wardęgą!

Jest to zestawienie, które gwarantuje duże zainteresowanie. Sylwester Wardęga podczas wczorajszego lajwa zdradził, że ”Mini Majk” chce z nim walczyć.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC! Tak będzie?

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. Po 8 miesiącach od tamtego pojedynku, “Cipao” – w Q&A na kanale Tomasz Sarara Extra –wypowiedział się o swoim pogromcy “Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC”.