MMA PLNajnowszeFAME MMASensacyjne doniesienia! Boxdel ma wystąpić na gali FAME 20!

Sensacyjne doniesienia! Boxdel ma wystąpić na gali FAME 20!

To wielka wiadomość w świecie freak fightów! Boxdel, czyli były “włodarz” organizacji FAME MMA ma wystąpić na jubileuszowej gali FAME 20. Wcześniej został medialnie wykluczony ze struktur tej organizacji w związku z udziałem w aferze Pandora Gate.

Boxdel ma wystąpić na gali FAME 20

Przypominamy, że gala FAME 20 ma odbyć się już 10 lutego 2024 roku. Jedną z walk tej imprezy jest już zestawienie byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej – Jakuba Koseckiego z youtuberem i streamerem Łukaszem “Tuszolem” Tuszyńskim.

W planach na walkę na tej gali są także występy Mateusza “Don Diego” Kubiszyna i Tomasza Adamka, choć na ogłoszenia tych walk będziemy musieli jeszcze poczekać.

Boxdel ma wystąpić na gali FAME 20!

Teraz natomiast dowiadujemy się, że na gali FAME 20 ma wystąpić także… Boxdel! Były uczestnik afery Pandora Gate, która dotknęła wielu polskich youtuberów ma powrócić do klatki największej organizacji freakowej w kraju.

Występ na FAME 20 ogłosił sam Boxdel w programie Aferki:

Michał “Boxdel” Baron wystąpił w klatce w miniony weekend. Na gali Bita Śmietanka 2 pokonał przed czasem popularnego streamera Xayoo:

Na ten moment pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne ogłoszenia kolejnych walk na FAME 20. Czy faktycznie w rozpisce gali FAME 20 znajdzie się miejsce dla Boxdela?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis