MMA PLNajnowszeFENGrupa menadżerska z mocnymi słowami o FEN! Mamy oświadczenie polskiej organizacji

Grupa menadżerska z mocnymi słowami o FEN! Mamy oświadczenie polskiej organizacji

Na profilu ”MMA Top News” ukazał się post z mocną wypowiedzią grupy menadżerskiej WFS Menagment, która nie kryje mocnego rozczarowania współpracą z polską organizacją Fight Exclusive Night. Pojawiły się także stwierdzenia o braku płatności, opóźnieniach, nie dotrzymanie umowy. Z tego też powodu postanowiliśmy zgłosić się do FEN, aby mieć wersję dwóch stron. 

FEN

Oto co napisała grupa menadżerska:

Eder Souza nie jest już zawodnikiem FEN ​​z powodu braku płatności za wydarzenie i kilku opóźnień z wypłatą zarówno u Edera, jak i u innych byłych zawodników UFC, Ednaldo Luli, któremu zapłata trwała 6 miesięcy, Olie Thompsonowi i wielu innym osobom, które nie są już zainteresowane występami dla FEN. Tym samym z powodu niedotrzymania umowy, zawodnik Eder Souza, który był mistrzem w wadze 93 kg, nie będzie już walczył na wydarzeniach FEN , w wyniku jednostronnego rozwiązania jego kontraktu. Nie jesteśmy zainteresowani udziałem w amatorskich imprezach trzeciej kategorii. Samo Fen jest dalekie od bycia największą lub jedną z największych polskich organizacji. Poważni sportowcy i poważni menadżerowie w Europie nie chcą już współpracować z tą federacją, ponieważ nie są punktualni w płaceniu. Naszym zdaniem zawodnik walczy i już po walce musi otrzymać pieniądze, a nie błagać o nie po kilku miesiącach ciężkiej pracy. Z tego też powodu, czyli wspomnianych opóźnień (naruszenie umowy) nie jesteśmy klaunami, pracujemy, spełniamy wszystkie wymagania i zasługujemy na szacunek.

FEN nie płaci zawodnikom ❎💰❓Jest mocny komunikat od WFS Menagment ✍️Grupa menadżerska WFS Menagment, mająca w swoich…

Posted by Mma Top News on Thursday, December 14, 2023

Jest oświadczenie FEN!

W całej sprawie postanowiliśmy skontaktować się z organizacją Fight Exclusive Night, która szybko odpowiedziała i wydała oświadczenie.

Stanowisko FEN w sprawie oświadczenia WNS Management na temat współpracy z organizacją FEN:

Eder De Souza nie jest już zawodnikiem FEN, gdyż przegrana walka podczas FEN 50 z Marcinem Łazarzem była ostatnią w kontrakcie i organizacja postanowiła nie przedłużyć umowy. Jean Felipe z WFS Management był menadżerem Souza podczas dwóch pierwszych walk na FEN (FEN 36 i FEN 42). Przed pierwszą obroną mistrzowskiego tytułu w kategorii półciężkiej (FEN 50) zawodnik wyznaczył swojego nowego menadżera, który będzie reprezentował jego interesy. Nie był nim Jean Felipe. Nowy przedstawiciel również odpowiadał za wszystkie formalności związane z walką, w tym rozliczenie za pojedynek z Łazarzem.

W oświadczeniu padły nazwiska takich zawodników, jak: Ednaldo Oliveira i Oli Thompson. Obaj zawodnicy zostali rozliczeni za swoje walki i organizacja FEN ma z nimi bardzo dobre relacje. Co warto podkreślić – żadnego z tych zawodników nie reprezentował Jean Felipe, z którym FEN nie ma żadnych powiązań od gali z numerem FEN 42. Ostatnim zawodnikiem walczącym w FEN, który reprezentował WFS Management, był Ezequiel Braz Silvino. Gala FEN 39 odbyła się 12 marca 2022, a rywalem Brazylijczyka był Bartosz Szewczyk. Wszystkie spełnione warunki rozliczeń z zawodnikami organizacja ma udokumentowane.

Podsumowując: FEN rozliczył się z każdym z wymienionych przez WFS Management zawodników. Organizacja nie będzie odnosiła się już do tej sprawy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis