MMA PLNajnowszeKSWSebastian Przybysz reaguje na wymianę zdań Kaczmarczyka z Załęckim: Patryk zrobiłby mu…

Sebastian Przybysz reaguje na wymianę zdań Kaczmarczyka z Załęckim: Patryk zrobiłby mu…

Były mistrz wagi koguciej Federacji KSW Sebastian Przybysz reaguje na wymianę zdań Patryka Kaczmarczyka z Denisem Załęckim. Panowie starli się ze sobą w sieci po tym, jak zawodnik wagi piórkowej zasugerował, że gdyby nie poszła mu kariera w KSW, to chętnie wszedłby do walki z Denisem Załęckim we freakach.

Sebastian Przybysz reaguje na wymianę zdań Kaczmarczyka z Załęckim

Na odpowiedź “Bad Boya” z Torunia nie trzeba było długo czekać. Załęcki w rozmowie z Katarzyną Kubiak odpowiedział na słowa Kaczmarczyka w taki oto sposób:

“Jak będę tak trenował przez kolejne pół roku/rok to za rok nie będzie na mnie zawodnika w tych freakach. Będą musieli ściągać tych z KSW. Już widzę… gość, który chce walczyć o pas w 84 już widzę chciałby ze mną walki, tutaj w Clout. Sami się kleją do walk. Po kolei. Spokojnie zrobię formę i was wszystkich po***** (śmiech). Jest kolejka, jest w kolejce. Nie wiem czy jest 5, 10, 15 czy 20. Przyjdzie na niego czas. Bardzo brzydko skomentował post po mojej, którejś walce. Bardzo brzydko się zachował, porównał mnie do kogoś, ale na pewno porozmawiamy sobie o tym na żywo jak się spotkamy czy powtórzy mi to prosto w twarz.

Sebastian Przybysz reaguje na wymianę zdań Kaczmarczyka z Załęckim: Patryk zrobiłby mu…

Teraz swoje trzy grosze do tej wymiany zdań dorzucił także inny zawodnik KSW – Sebastian Przybysz. “Sebic” zamieścił komentarz na portalu X/Twitter, w którym stwierdził, że Kaczmarczyk mimo dużo słabszych warunków fizycznych, w konfrontacji z Załęckim wyszedłby obronną ręką.

Przybysz nawet jest tego pewien. Zobaczcie w jaki sposób skomentował tę scysję między Kaczmarczykiem a Załeckim:

“Nie no bez jaj… Przecież Patryk mimo mniejszych rozmiarów zrobiłby mu dziecko”

A Wy jak uważacie – kto wygrałby potencjalną walkę między Patrykiem Kaczmarczykiem a Denisem Załęckim, o ile w ogóle do niej by kiedykolwiek doszło?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis