MMA PLNajnowszeKSWSebastian Przybysz o braku go w main evencie: Poczułem jakbym dostał liścia w twarz!

Sebastian Przybysz o braku go w main evencie: Poczułem jakbym dostał liścia w twarz!

Sebastian Przybysz (10-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek po utracie tytułu w kategorii koguciej. 29-latek nie ukrywa, że był mocno zaskoczony faktem braku jego miejsca w main evencie studyjnej gali KSW 82. ”Sebić” zaznaczył, że poczuł się jakby dostał liścia w twarz! Przypomnijmy, że w walce wieczoru zobaczymy walkę Andrzeja Grzebyka (19-6) z Brianem Hooiem (19-9).

Przybysz

”Sebić” wystąpi w tak zwanym co-main evencie, gdzie zmierzy się z debiutującym w organizacji, ale doświadczonym w MMA – Filipem Mackiem (27-17-1). Trzeba przyznać, że cała gala sportowo zapowiada się naprawdę konkretnie!

Przybysz w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Sebastian w ostatniej walce stracił tytuł w wadze koguciej. 29-latek po 5-rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Jakubem Wikłaczem.

Przybysz zabiera głos!

Sebastian Przybysz (10-3) nie był zadowolony z faktu, że jego walka nie pojawiła się w main evencie KSW 82 – o czym powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem w programie ”Klatka po klatce”.

Szczerze czuję się tak jakbym dostał takiego lekkiego liścia w twarz. Wcześniej zanim zdobyłem pas to prawie za każdym razem otwierałem galę, nigdy nie chcieli mi dać więcej przestrzeni, żebym się mógł pokazać. Jak miałem walkę z Antunem Raciciem rewanżową to wtedy wygrałem i zdobyłem pas, więc później wiadomo dawali mnie gdzieś wyżej w karcie. Teraz tak czuję, że jak straciłem pas po dobrej walce, która była tam walką wieczoru, przegrałem po niejednogłośnej decyzji to od razu mnie gdzieś znowu zrzucają w dół. Zastanawiałem się czy ktoś tam do mnie nie ma jakiegoś małego problemu w KSW, ale dochodzą mnie słuchy, że raczej nie.

Całą rozmowę zobaczycie poniżej:

”Sebić” w KSW odnotował dziewięć pojedynków z czego siedem zwyciężył. Polak ma styl, który zapewnia kibicom naprawdę dużo emocji. Przybysz pas mistrzowski zdobył w rewanżu z Antunem Raciciem. To była prawdziwa 5-rundowa wojna. Sebastian tytuł obronił dwukrotnie, gdy przed czasem odprawił Bruno Santosa oraz Werllesona Martinsa.

Zobacz także:

To już 14 rok Pudzianowskiego w MMA! KSW przypomina drugą zawodową walkę weterana! [WIDEO] Pamiętacie?

Jak ten czas leci! To już czternasty rok Mariusza Pudzianowskiego jeśli chodzi o starty zawodowe w mieszanych sztukach walki. Już w tym momencie wojownik z Białej Rawskiej dłużej jest zawodnikiem MMA niż strongmanem, gdzie odnosił jakże wielkie sukcesy. Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować na YouTubie drugą zawodową walkę Pudzianowskiego.

“Nie ma co go lekceważyć” – oficjalna zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2 [WIDEO] Widzieliście?

“Nie ma co go lekceważyć” – takie słowa padają w opublikowanej wczoraj przez Federację KSW zapowiedzi walki na XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź ta dotyczy walki Pudzianowski vs Szpilka, która będzie jedną z najważniejszych starć tej imprezy będącej świętem MMA w Polsce!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis