MMA PLNajnowszeUFCSean Strickland nawołuje do rewanżu z Du Plessisem: Nawet Dana myślał, że wygrałem!

Sean Strickland nawołuje do rewanżu z Du Plessisem: Nawet Dana myślał, że wygrałem!

Były już mistrz wagi średniej UFC i szanowany przez prawicowych publicystów tradycjonalista Sean Strickland nawołuje do rewanżu z Dricusem Du Plessisem. Amerykanin powołuje się na bardzo bliską decyzję sędziów, jaka miała miejsce w jego walce z Afrykanerem.

Sean Strickland nawołuje do rewanżu z Du Plessisem

Strickland swój pas mistrzowski stracił w styczniu tego roku na gali UFC 297. Tam przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z aktualnie panującym mistrzem wagi średniej Dricusem Du Plessisem.

Były mistrz KSW, a obecnie czempion największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie na ten moment pozostaje niepokonany w oktagonie UFC, wygrywając aż siedem kolejnych walk.

Sean Strickland nawołuje do rewanżu z Du Plessisem: Nawet Dana myślał, że wygrałem!

Teraz Strickland w swoich mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym nawołuje do natychmiastowego rewanżu z Du Plessisem:

“Wiecie, że nie przejmuję się polityką zestawiania walk czy pasem mistrzowskim, ale śmieszy mnie, że dali rewanż Izzy’emu (Israelowi Adesanyi) z Alexem po tym, jak został uśpiony w pierwszej walce. Ja przegrałem bliską decyzją i nawet Dana myślał, że wygrałem. Wszyscy tak myśleli. Statystyki to mówią. Musimy do tego wrócić.” – napisał Strickland na portalu X.

A Wy chcielibyście zobaczyć natychmiastowy rewanż Dricus Du Plessis vs Sean Strickland? Czy Waszym zdaniem UFC powinno już teraz organizować taką walkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis