MMA PLNajnowszeFAME MMAParobiec o walce Adamka w FAME MMA: Wojownikiem trzeba być w sercu, a nie w kieszeni! 

Parobiec o walce Adamka w FAME MMA: Wojownikiem trzeba być w sercu, a nie w kieszeni! 

Tomasz Adamek oficjalnie osiemnastego maja zadebiutuje w freak fightowej organizacji. Legendarny pięściarz wystąpi w main evencie FAME MMA 21 w Gliwicach, gdzie na zasadach boksu zmierzy się z youtuberem Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim. Decyzję Tomasza patrząc przez pryzmat jego wcześniejszych wypowiedzi – skomentował weteran organizacji GROMDA, Łukasz Parobiec.

Adamek

Adamek wrócił do rywalizacji po długoletniej przerwie. Był to typowo sportowy pojedynek, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Mowa o dodatkowej gali KSW, gdzie zobaczyliśmy walki w różnych formułach walki. 

W walce wieczoru Adamek w boksie zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Legenda KSW chciała spróbować swoich sił w nowej dla siebie formule. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza doznał kontuzji – tym samym walka została przerwana, a ”Góral” wygrał przed czasem.

Parobiec komentuje!

Łukasz Parobiec dobrze wszystkim znany z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych.

Weteran organizacji Mariusza Grabowskiego udostępnił wypowiedź ”Górala” z przeszłości. Jak widać zdanie Tomasza się zmieniło.

Oto co napisał Parobiec:

Bo wojownikiem trzeba być w sercu a nie w kieszeni 💯 – napisał na swoim profilu Parobiec. 

Mały Wielki Mistrz

… bez komentarza 😞

Posted by Kamil Pińkowski on Wednesday, March 13, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis