MMA PLKSWSalahdine Parnasse zawalczy o trzeci pas? Adrian Bartosiński zgłasza gotowość!

Salahdine Parnasse zawalczy o trzeci pas? Adrian Bartosiński zgłasza gotowość!

Salahdine Parnasse (18-1) ma za sobą kolejny znakomity pojedynek. Francuz w sobotę w Nowym Sączu na gali KSW 85 w Nowym Sączu obronił tytuł w wadze piórkowej. Parnasse w przyszłości zawalczy o trzeci pas największej organizacji w naszym kraju? Adrian Bartosiński (14-0) w mediach społecznościowych nawołuje do walki z Salahdine.

Parnasse

Parnasse miał w tym roku wystąpić na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie miało dojść do hitowego starcia z Marianem Ziółkowskim. ”Golden Boy” nieszczęśliwie doznał kontuzji na rozgrzewce, więc walka ostatecznie nie doszła do skutku. W klatce pojawił się Ziółkowski i oddał pas wagi lekkiej swojemu niedoszłemu przeciwnikowi.

Czy w przyszłości dojdzie w końcu do tego starcia? Niewątpliwie kibice mają nadzieję, że tak będzie. Parnasse w rozmowie z InTheCage.pl zapewnił, że nie chce już walczyć z Ziółkowskim.

Nie ma szans na walkę z Marianem. Nie odzywałem się, ale miałem kontuzję kolana. Byłem gotowy i brałem te wszystkie walki. Nigdy nie odrzucałem walki, ale tutaj nie ma takiej opcji.

Bartosiński zgłasza gotowość!

Adrian Bartosiński (18-1) tuż po gali KSW 85 w Nowym Sączu zgłosił gotowość do walki z Salahdine Parnasse (18-1). Francuz zawalczy o trzeci pas w największej organizacji w naszym kraju? Trzeba przyznać, że byłoby to szalone!

Salahdine Parnasse podobno chcesz trzeciego pasa? Jazda – napisał Bartosiński na twitterze

”Bartos” tytuł wagi półśredniej zdobył w ostatniej walce. Bartosiński pod koniec kwietnia na gali KSW 81 w niecałe dwie minuty odprawił z kwitkiem Artura Szczepaniaka.

Bartosiński szansę mistrzowską dostał po czterech zwycięstwach – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Były też walki w programie ”Tylko Jeden”. Reprezentant Octopusu Łódź na swoim koncie ma zwycięstwo z Andrzejem Grzebykiem, Michałem Michalskim, Krystianem Kaszubowskim oraz Lionelem Padillą z Hiszpanii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis