MMA PLNajnowszeKSW“Rzeźnik” przed XTB KSW 90: Zawsze największą satysfakcję w walce daje mi moment…

“Rzeźnik” przed XTB KSW 90: Zawsze największą satysfakcję w walce daje mi moment…

“Rzeźnik” czyli Bartosz Fabiński przed swoim debiutem w klatce KSW na gali XTB KSW 90 podkręcił atmosferę i przedstawił swój ulubiony moment w walce.

Przypominamy, że Bartosz Fabiński wszedł w miejsce kontuzjowanego Radosława Paczuskiego i w co-main evencie gali XTB KSW 90, która w najbliższy weekend odbędzie się w Warszawie i zmierzy się z mistrzem francuskiej organizacji Hexagone MMA Laïdem Zerhounim.

Walką wieczoru całego wydarzenia będzie starcie Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasovicem.

Bilety na XTB KSW 90 dostępne są na ebilet.pl

“Rzeźnik” przed XTB KSW 90: Zawsze największą satysfakcję w walce daje mi moment…

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Fabiński przedstawił swój ulubiony moment w walce, kiedy bierze w niej udział. Jest to niejako przestroga dla rywala Polaka:

“Zawsze największą satysfakcję w walce daje mi moment, w którym czuję, że zaczynam przełamywać rywala, że przeciwnik przestaje myśleć o pokonaniu mnie, tylko skupia się na tym, żebym nie zrobił mu większej krzywdy. Wiadomo, że moim ulubionym narzędziem do wygrywania są łokcie. Myślę, że będziemy się trzy rundy tłukli.”

Sam Fabiński nie ukrywa, że zamierza godnie zastąpić swojego podopiecznego, którego przygotowuje w stołecznym klubie Uniq Fight Club:

“Wspólnie z Radkiem trenujemy w jednym klubie. Oprócz tego, że jestem trenerem, jestem też zawodnikiem. Mam okazję wejść do klatki w zastępstwie za mojego podopiecznego i przyznam, że bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję być zastępstwem również dla tych ludzi, którzy specjalnie dla Radka kupili bilety, chcieli być na tej gali i wspierać zawodników z Uniq Fight Club. Myślę, że Torwar jest bardzo wyjątkowym miejscem dla każdego warszawiaka. Nie miałem nigdy okazji zawalczyć na Torwarze i cieszy mnie to, że w końcu taką okazję dostanę.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis