MMA PLNajnowszeMarcin PrachnioRywal Marcina Prachnio szybko zwolniony z UFC!

Rywal Marcina Prachnio szybko zwolniony z UFC!

William Knight po przegranej walce z naszym reprezentantem Marcinem Prachnio został zwolniony z największej organizacji na świecie.

Jego ostatnia walka z Marcinem Prachnio nie potoczyła się po myśli. Zadał on tylko 8 ciosów. Stroną dominującą w tym pojedynku był zdecydowanie Polak, który sukcesywnie okopywał mu nogę oraz często próbował zaskoczyć high-kickiem. Ostatecznie Prachnio wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Tym samym Prachnio zaliczył kolejne zwycięstwo w amerykańskim gigancie.

Rywal Prachnio zwolniony!

“Knightmare” w organizacji Ultimate Fighting Championship stoczył siedem walk. Do federacji dostał się dzięki Dana Whites Contender Series, gdzie pokonał Cody’ego Brundage’a.

Jego bilans w organizacji Ultimate Fighting Championship to 3 wygrane 4 porażki. W organizacji UFC zadebiutował 27 września 2020 roku, gdzie na 253 edycji pokonał Alexa Camura. Wygrywał także z Fabio Cherantem czy Alonzo Menifieldem. Ostatnio jego seria należy do tych nieudanych, bowiem przegrał trzy walki z rzędu. William ma nadzieje, że kiedyś jeszcze powróci do UFC.

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis