MMA PLBoksRyan Garcia wciąż niepokonany. Skończył przed czasem Javiera Fortunę [WIDEO]

Ryan Garcia wciąż niepokonany. Skończył przed czasem Javiera Fortunę [WIDEO]

Ryan Garcia (23-0, 19 KO) pozostaje wciąż niepokonany. Pięściarz zwyciężył przed czasem w walce wieczoru podczas gali w Los Angeles.

Ryan Garcia

Rywalem reprezentanta Stanów Zjednoczonych był zawodnik z Dominikany, Javier Fortuna (37-4-1, 26 KO).

“King Ry” przeważał i wielokrotnie fundował swojemu przeciwnikowi nokdauny. Fortuna był liczony w czwartej i piątej rundzie. W końcu w szóstej przy kolejnym nokdaunie nie chciał już kontynuować pojedynku.

Po zakończonej walce Garcia rzucił ciekawe wyzwanie. W następny pojedynku chciałby się on bowiem zmierzyć z innym niepokonanym zawodnikiem, Gervontą Davisem (27-0, 25 KO). Popularny “Tank” to aktualny mistrz WBA w wadze lekkiej.

Zobacz także:

UFC on ABC 3 – wyniki

Organizacja UFC tym razem zawitała do Elmont w stanie Nowy Jork. Bohaterami walki wieczoru są czołowi zawodnicy wagi piórkowej, czyli Brian Ortega i Yair Rodriguez.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań!

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis