MMA PLRIZIN FFRozpiski RIZIN.22/23 zamknięte. Powrót Hamasaki

Rozpiski RIZIN.22/23 zamknięte. Powrót Hamasaki

RIZIN Fighting Federation dodało ostatnie pojedynki do karty gali RIZIN.22. Odbędzie się ona 9 sierpnia w Yokohamie. Tym samym zamknięto listę pojedynków dwudniowego wydarzenia, czyli RIZIN.22 i 23. W akcji zobaczymy zawodników którzy wracają po sylwestrowym RIZIN.20, jak Ayaka Hamasaki czy Rui Ebata.

Była mistrzyni wagi superatomowej Ayaka Hamasaki (19-3) po rewelacyjnym pojedynku w sylwestra minimalnie uległa Seo Hee Ham w obronie pasa mistrzowskiego. Jej przeciwniczką będzie Tomo Maesawa (13-10), która w ostatnich pojedynkach nie miała łatwej przeprawy. Najpierw przegrała na DEEP JEWELS 23 z Kanną Asakurą, a następnie w swoim debiucie w RIZIN została skończona przed czasem (po kolanach w parterze) przez Ham.

Po sylwestrowej porażce wraca również Rui Ebata. Na RIZIN.20 przegrał on z Tenshinem Nasukawą w pierwszej rundzie. Teraz naprzeciwko niego stanie Seiki Ueyama, który dwukrotnie odnosił zwycięstwa w RIZIN i jest mistrzem Shoot Boxingu w kategorii do 55 kg.

Nastąpiła też zmiana w jednym z wcześniej ogłoszonych zestawień. Weterana JMMA Yojiro Uchimurę w konfrontacji z Tatsuyą Sekim (12-6-1) zastąpi Koya Kanda (5-2). Kanda na początku marca wystąpił na gali DEEP 94, gdzie pokonał Raikiego Endo, przy okazji dając najlepszą walkę na całej gali. Nowy nabytek RIZIN to stójkowicz, ale mocny fizycznie, nie dający się zneutralizować.

ROZPISKA GALI RIZIN.22
ROZPISKA GALI RIZIN.23