MMA PLNajnowszeGROMDARóżal wspomina osiedle lat ’90: Praliśmy się, ale tata czy mama potem nie lecieli na milicję

Różal wspomina osiedle lat ’90: Praliśmy się, ale tata czy mama potem nie lecieli na milicję

Marcin “Różal” Różalski jest postacią, która pojawiła się w materiale zapowiadającym galę GROMDA 12. W rozmowie opublikowanej przez tę organizację walk na gołe pięści, Różal wspomina osiedle lat ’90 i zwyczaje, jakie wówczas na nich panowały.

Różal wspomina osiedle lat '90

Gala GROMDA 12 odbędzie się już 3 marca i będzie osadzona właśnie w klimacie końca poprzedniego wieku. Znając także pomysły twórców GROMDY, czeka nas ciekawy anturaż marcowego wydarzenia.

Różal wspomina osiedle lat ’90 przed GROMDĄ 12

Wspomnienie o latach ’90 i rzeczywistości młodych ludzi na polskich osiedlach przedstawił Marcin Różalski. Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW nie ukrywa, że na jego osiedlu nie było trudno o bójki:

“Praliśmy się, no praliśmy się. Kurczę, słuchaj – przychodziłeś do domu z rozłupaną czaszką, zęby gdzieś tam wybite, z nocha leci, to tata nie brał cię czy mama za rękę i nie leciała na milicję robić obdukcję czy kara tylko: Co się stało? Wygrałeś? Przegrałeś? Jakieś tam krzyki może były. Bardziej ja ci powiem szczerze, że to na mnie krzyczeli, że przyszedłem z rozwalonym ryjem, a nie krzyczeli na tego, kto mi ten ryj rozwalił. To były fajne czasy. Praliśmy się, zawsze się znalazł powód, żeby się prać…”

Cała wypowiedź Różala poniżej:

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis