MMA PLProfessional Fighters LeagueRory Macdonald po 2021 PFL 5 i kontrowersyjnej porażce z Tibau: To była zwykła kradzież

Rory Macdonald po 2021 PFL 5 i kontrowersyjnej porażce z Tibau: To była zwykła kradzież

Rory Macdonald nie ukrywał rozczarowania decyzją sędziów w jego walce na minionej gali 2021 PFL 5, na której to mierzył się z Gleisonem Tibau. Kanadyjczyk i Brazylijczyk wystąpili w walce wieczoru wydarzenia.

KOMPLET WYNIKÓW GALI 2021 PFL 5 -> TUTAJ!

Pojedynek Macdonalda z Tibau trwał pełne trzy rundy i mimo opiniowanej przewagi Kanadyjczyka, sędziowie punktowi niejednogłośnie wskazali zwycięstwo jego rywala.

Rory Macdonald zupełnie nie zgadza się z takim werdyktem.

Rory Macdonald po 2021 PFL 5 i kontrowersyjnej porażce z Tibau: To była zwykła kradzież

Na konferencji prasowej po gali decyzję w swojej walce nazwał wprost – kradzieżą:

“Jestem bardzo rozczarowany. Wszyscy z którymi rozmawiałem i wszyscy online punktowali walkę dla mnie. Niektórzy nawet 3:0 w rundach. Uważam, że to była zwykła kradzież. Myślałem, że dominowałem w tej walce. To było trudne starcie. Gleison wniósł do klatki duże umiejętności i szanuję go, ale według mnie wyraźnie wygrałem walkę z nim i uważam, że ktoś powinien się temu przyjrzeć.

Byłem pewien wygranej. Zaskoczyłem się, kiedy wyczytano, że pierwszy sędzia punktował dla niego. Byłem w szoku. A kiedy usłyszałem, że on wygrał niejednogłośną decyzją, to byłem zdumiony i zszokowany. Ja tego tak nie widziałem.”

Zobacz także:

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2021]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Sprawdźcie co was czeka w naszym rozkładzie jazdy!