MMA PLNajnowszeUFCKamaru Usman chwali Michała Oleksiejczuka i stawia na zwycięstwo „Husarza”!

Kamaru Usman chwali Michała Oleksiejczuka i stawia na zwycięstwo „Husarza”!

Kamaru Usman wytypował starcie Michała Oleksiejczuka z Kevinem Hollandem, które odbędzie się na UFC 302.

Usman chwali Oleksiejczuka
Foto: Polsat Sport/ UFC

Kiedy dwa tygodnie temu ogłoszono zestawienie pomiędzy Michałem Oleksiejczukiem i Kevinem Hollandem – wielu kibiców nad Wisłą złapało się za głowę.

Polak przez większość ekspertów i fanów skazywany jest na pożarcie. Nic ma w tym nic dziwnego, bowiem Holland ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, bogaty wachlarz uderzeń i kopnięć oraz niezłą kondycję. Ale…

Gdy Kamaru Usman wziął pod lupę walkę Oleksiejczuk vs. Holland – to pomimo wyżej wymienionych atutów – „Nigeryjski Koszmar” wskazał na zwycięstwo Michała.

Usman w najnowszym odcinku podcastu, który wspólnie prowadzi z Henrym Cejudo – wyjaśnił, dlaczego stawia na „Husarza”.

Widziałem jak walczy. Jest leworęczny, bardzo techniczny, ma dużą siłę i wyprowadza dobre kombinacje. Myślę, że to dla niego świetna walka. Kevin Holland jest jednak bardzo niebezpieczny. Myślę, że Michał będzie chciał utrzymać walkę w stójce, bo jest dobrym stójkowiczem. Dlatego właśnie to starcie jest takie ciekawe. Stawiam na Polską Siłę numer 2. Lubię go, jest solidnym zawodnikiem.

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 45: Rakowicz vs. Polityło – transmisja, rozpiska, godziny rozpoczęcia gali

Pojedynek Michała Oleksiejczuka z Kevinem Hollandem już 1 czerwca na gali UFC 302 w Newark. W walce wieczoru Islam Makachev zmierzy się z Dustinem Poirierem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis