MMA PLNajnowszeUFCRobert Whittaker straszy Paulo Costę przed UFC 298: Wejdę do oktagonu z naprawdę złymi zamiarami!

Robert Whittaker straszy Paulo Costę przed UFC 298: Wejdę do oktagonu z naprawdę złymi zamiarami!

Robert Whittaker, czyli bohater co-main eventu nadchodzącej gali UFC 298 w Anaheim straszy swojego najbliższego rywala – Paulo Costę.

Robert Whittaker straszy Paulo Costę

Obaj zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności widzom już 17 lutego. Do oktagonu wejdą tuż przed walką wieczoru gali UFC 298, którą będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi piórkowej między Alexandrem Volkanovskim a Ilią Topurią.

Co ciekawe, Paulo Costa może zacząć obawiać się Roberta Whittakera. Nowozelandczyk jest bowiem bardzo wrogo nastawiony do Brazylijczyka.

Robert Whittaker straszy Paulo Costę: Wejdę do oktagonu z naprawdę złymi zamiarami!

Costa udzielił mocnego wywiadu portalowi Middle Easy, gdzie co prawda docenia umiejętności Paulo Costy, ale jednocześnie przestrzega go przed tym co wydarzy się w oktagonie:

“Paulo jest silny, jest duży i ma bardzo mocny cios. To duży i silny mężczyzna. Walczy agresywnie. Jest bardzo niebezpieczny. Ma mocne kopnięcia, mocne uderzenia. To jeden z tych gości, któremu jak dasz przestrzeń, to on ją wykorzysta i będzie się nad tobą znęcał. Wykorzysta twoją bierność i pójdzie za tobą.

Ale ja nie mam zamiaru mu na to pozwalać. Wejdę do oktagonu z naprawdę złymi zamiarami. Chcę go skrzywdzić. Taką mentalność przyjąłem przed tą walką. Chcę wykorzystać zestaw swoich umiejętności, chcę wykorzystać to, nad czym pracowałem na treningach. A najlepszym sposobem na to jest jego obecność w oktagonie.”

Będziecie oglądać nadchodzącą wielkimi krokami galę UFC 298?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis