MMA PLNajnowszeFAME MMA„Wszyscy jesteście z jednej kliki” – czyli Kasjo kontra Gola, Wardęga i Boxdel! [WIDEO]

„Wszyscy jesteście z jednej kliki” – czyli Kasjo kontra Gola, Wardęga i Boxdel! [WIDEO]

Kasjusz Życiński wrócił do FAME MMA jak do własnego domu – i na dzień dobry wziął się za wyjaśnianie… dosłownie wszystkich.

Kasjo kontra Gola Boxdel Wardęga
Foto: FAME MMA

Oj, trudny był to panel dla Sylwestra Wardęgi, Wojciecha Goli i Michała Barona. Kasjusz Życiński był dzisiaj niczym Rambo, wypluwał z siebie słowa szybciej niż ustawa przewiduje.

Don Kasjo nie pozostawił suchej nitki na żadnym z wymienionej trójki, szczególnie na Wardędze, którego co rusz atakował słownie. Zaczął już przy samym wejściu, kiedy zamiast przywitać się z Wojtkiem Golą, pokazał mu środkowy palec.

Sylwester od razu zapytał, dlaczego Życiński tak zrobił, na co dostał błyskawiczną odpowiedź. Generalnie ze strony Kasjusza padło wiele oskarżeń m.in. o badanie wariografem Wojtka Goli czy Pandora Gate.

Część z zarzutów została odbita, a część pominięta (czyt. pozostawiona bez odpowiedzi). Jeżeli oglądacie FAME od początku i brakowało Wam tego klimatu, to Kasjusz zafundował dzisiaj widzom prawdziwy powrót do przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE: Wiewiór zaatakował Amadeusza mikrofonem, za co Ferrari wypłacił mu liścia! [WIDEO]

Kasjo na zakończenie rzucił jeszcze ciekawą propozycję, oferując Goli pojedynek na przyszłej gali. Włodarz FAME odpowiedział, że jeśli zdrowie pozwoli, to jest to temat do przemyślenia – Wojtek Gola Boryka się aktualnie z bulimią.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis