MMA PLNajnowszeAdrian BłeszyńskiRFA: Adrian Błeszyński stanie przed dużym wyzwaniem! ”Ares” zmierzy się z weteranem

RFA: Adrian Błeszyński stanie przed dużym wyzwaniem! ”Ares” zmierzy się z weteranem

Znamy szczegóły kolejnego startu Adriana Błeszyńskiego (11-6-1). ”Ares” stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Będzie miało to miejsce dwudziestego piątego maja w Sosnowcu na gali RFA.

Błeszyński

Wojownik z Sportowego Sosnowca w ostatniej walce dopiął swego i został tymczasowym mistrzem w organizacji Babilon MMA. Przypomnijmy, że Błeszyński już w przeszłości stawał przed taką szansą i dawał ringowe wojny, ale wtedy musiał uznać wyższość rywala.

Ostatni start nastąpił w listopadzie na gali Babilon MMA 41 w Bielsko-Białej. ”Ares” w drugiej rundzie zastopował Filipa Tomczaka. Wcześniej Błeszyński mierzył się chociażby z Piotrem Wawrzyniakiem czy aktualnym mistrzem KSW – Pawłem Pawlakiem.

Duże wyzwanie!

Takie czeka Adriana Błeszyńskiego. ”Ares” dwudziestego piątego maja zmierzy się z doświadczonym Joiltonem Lutterbachem (38-10).

Warto zaznaczyć, że będzie to starcie w formule bokserskiej (w rękawicach MMA).

BOOM💣 Adrian Błeszyński skrzyżuje rękawice z Jolitonem Lutterbachem w co-main evencie gali RFA w Sosnowcu! Boks w małych…

Posted by RFA Polska on Monday, April 22, 2024

Reprezentant Brazylii w naszym kraju dobrze znany jest z 2016 roku, kiedy przyjechał do Katowic na galę Fight Exclusive Night. Joilton po 5-rundach zdobył pas i pewnie wypunktował Romana Szymańskiego. 31-latek posiada także jedną walkę stoczoną w KSW. Było to na gali w Londynie, kiedy to musiał uznać wyższość Dricusa Du Plessisa.

Lutterbach w swoim rekordzie posiada także w organizacji Brave CF czy PFL. Ponadto starty w kick-boxingu, a jeden z nich miał miejsce na gali Glory!

W tym roku Joilton z dobrej strony pokazywał się w nowej dla siebie przygodzie. Karate Combat organizacja, w której Brazylijczyk odnotował dwa efektowne zwycięstwa przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis