MMA PLNajnowszeAdrian BłeszyńskiAdrian Błeszyński kontra Piotr Wawrzyniak o pas w wadze średniej na gali Babilon MMA!

Adrian Błeszyński kontra Piotr Wawrzyniak o pas w wadze średniej na gali Babilon MMA!

We wczorajszym programie “Koloseum” została ogłoszona rewanżowa walka na gali Babilon MMA pomiędzy Adrianem Błeszyńskim, a Piotrem Wawrzyniakiem. Starcie to odbędzie się 21 Kwietnia w Jaworznie. Pierwszy ich pojedynek odbył się na gali Babilon MMA 22, gdzie w drugiej rundzie zwyciężył Piotr Wawrzyniak.

Błeszyński

“Ares” to bokser, kick-boxer oraz zawodnik MMA. W tej formule walczył w takich organizacjach jak Fight Exclusive Night czy Babilon MMA. W organizacji FEN zadebiutował 19 Marca 2016 roku, gdzie na 11 edycji pokonał Tomasza Lepiarskiego. Stoczył tam 5 walk z czego cztery w MMA oraz jedną w kickboxingu. Jego bilans dla organizacji FEN to 3 wygrane 2 porażki. W formule MMA pokonał tam Tomasza Lepiarskiego oraz Piotra Tutkowskiego, a w kickboxingu Alana Kwiecińskeigo. Przegrał tylko z Łukaszem Stanikiem oraz Tymoteuszem Łopaczykiem.

Kolejna organizacja, w której walczył to Babilon MMA. Jego bilans dla niej to 2 wygrane, 1 remis, 3 porażki. Zadebiutował tam walką z Michałem Pietrzakiem na 8 edycji, którą przegrał. Ostatnią walkę na Babilon MMA stoczył 28 października 2022 na gali Babilon MMA 31 pokonując Dagomira Zimmera. Oprócz MMA walczył też w boksie i kickboxingu. W boksie stoczył dwie walki na gali Babilon Boxing Show pokonując Wertera Hartmanna oraz przegrywając z Łukaszem Staniochem. Jeżeli chodzi o kickboxing to walczył tylko raz na gali FEN 20 pokonując Alana Kwiecińskiego.

Rywal Błeszyńskiego to mistrz Babilon MMA. Walczył dla takich organizacji jak KSW czy Babilon MMA. W KSW stoczył tylko jeden pojedynek podczas 33 edycji przegrywając z Łukaszem Bieńkowskim. Ostatnią organizacją, w której zawalczył to Babilon MMA. Stoczył tam 3 walki i żadnej nie przegrał. Wygrywał z Adrianem Błeszyńskim, Tymoteuszem Łopaczykiem oraz Adamem Łaguną. Pas mistrza organizacji Babilon MMA zdobył 3 czerwca 2022 roku na gali Babilon MMA 28 pokonując przed czasem wspomnianego Łagunę.

Błeszyński o najbliższej walce w Babilon MMA!

Błeszyński za pomocą mediów społecznościowych postanowił wypowiedzieć się o swojej najbliższej walce.

“11 walka wieczoru w mojej karierze i przy tym samym 3 podejście do upragnionego pasa Babilon MMA 🔥Jak to mówią do 3 razy sztuka 😝21 kwiecień Jaworzno ‼️‼️‼️Bądźcie tam że mną 😁”

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis