MMA PLTAURA MMARenan Barao znalazł nowego pracodawcę. Z kim związał się były mistrz UFC?

Renan Barao znalazł nowego pracodawcę. Z kim związał się były mistrz UFC?

Renan Barao znalazł nowego pracodawcę. Były mistrz wagi koguciej UFC podpisał kontrakt na trzy kolejne walki. Jego debiut w nowej organizacji zaplanowano na listopad tego roku.

Barao znalazł nowego pracodawcę
Foto: UFC.com

Brazylijczyk to były mistrz wagi koguciej UFC. Swego czasu był uznawany za jednego z najlepszych zawodników swojej dywizji wagowej obok takich nazwisk jak: Urijah Faber, Michael McDonald, Eddie Wineland, Scott Jorgensen czy Brad Pickett.

Renan Barao znalazł nowego pracodawcę. Z kim związał się były mistrz UFC?

Kariera Renana Barao mocno wyhamowała po przegranej walce w obronie tytułu mistrzowskiego z TJ Dillashawem w 2014 roku. Swoją przygodę z UFC zakończył po serii pięciu przegranych walk w oktagonie. Rekord Brazylijczyka w największej organizacji MMA na świecie zamknął się w bilansie 9-8.

Mimo tak słabych wyników w oktagonie, Barao to wciąż pożądane nazwisko na rynku mieszanych sztuk walki. Teraz okazuje się, że Brazylijczyk związał się z organizacją Taura MMA. Jego debiut przewidziany jest na dzień 21 listopada.

Barao w Taura MMA stoczy trzy pojedynki. 33-latek w swoim debiucie wystąpi na gali, która zostanie zorganizowana w Atlantic City w New Jersey. Jego rywal nie został jeszcze ogłoszony.

Taura MMA ostatnimi czasy robi ofensywę medialną. W ostatnich dniach organizacja ta zakontraktowała takich zawodników jak: Antonio ‘Bigfoot’ Silva, Efrain Escudero czy Rousimar Palhares.

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis