MMA PLGROMDAKSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.

KSW 54 i Gromda 2
Foto: KSW

Ostatni weekend wakacji szykuje się bardzo intensywnie dla fanów sportów walki. Kibice będą mogli wybrać z dwóch poważnych imprez, które szykowane są na ten okres.

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

Wczoraj Federacja KSW ogłosiła rywala Izu Ugonoha na nadchodzącą galę KSW 54. Jego przeciwnikiem będzie niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego – Quentin Domingos. Poinformowano też, że gala KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia.

Tego samego dnia dojdzie także do drugiej edycji gali GROMDA. Gala Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego jest już ogłoszona od dawna. Podczas drugiej Gromdy poznamy drugiego finalistę turnieju, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Zwycięzca gali GROMDA 2 w finale turnieju zmierzy się z Krystianem “Tysonem” Kuźmą.

GROMDA znalazła wielu fanów po pierwszej imprezie, którą zorganizowała w czerwcu tego roku. KSW natomiast jest od lat uznaną marką na świecie. Federacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego uznawana jest za najlepszą w Europie. Po ostatniej fenomenalnej studyjnej gali, nastroje fanów na kolejne walki w klatce KSW także urosły.

Kogo tym razem wybiorą fani? KSW 54 czy GROMDĘ 2? Jak myślicie?

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

PVZ dostała ciekawą propozycję! Walka na gołe pięści to dobry kierunek?

Paige VanZant nie może dobrze wspominać ostatnich startów w UFC. Wojowniczka ze Stanów Zjednoczonych negocjuje z BKFC

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis