MMA PLGROMDAKSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

Foto: KSW
Foto: KSW

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Najbliższe gale tych dwóch organizacji będą bezpośrednio konkurować ze sobą pod kątem oglądalności! Obie imprezy zaplanowano bowiem na dzień 29 sierpnia.

Ostatni weekend wakacji szykuje się bardzo intensywnie dla fanów sportów walki. Kibice będą mogli wybrać z dwóch poważnych imprez, które szykowane są na ten okres.

KSW 54 i Gromda 2 powalczą o widza! Dwie gale tego samego dnia!

Wczoraj Federacja KSW ogłosiła rywala Izu Ugonoha na nadchodzącą galę KSW 54. Jego przeciwnikiem będzie niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego – Quentin Domingos. Poinformowano też, że gala KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia.

Tego samego dnia dojdzie także do drugiej edycji gali GROMDA. Gala Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego jest już ogłoszona od dawna. Podczas drugiej Gromdy poznamy drugiego finalistę turnieju, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Zwycięzca gali GROMDA 2 w finale turnieju zmierzy się z Krystianem “Tysonem” Kuźmą.

GROMDA znalazła wielu fanów po pierwszej imprezie, którą zorganizowała w czerwcu tego roku. KSW natomiast jest od lat uznaną marką na świecie. Federacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego uznawana jest za najlepszą w Europie. Po ostatniej fenomenalnej studyjnej gali, nastroje fanów na kolejne walki w klatce KSW także urosły.

Kogo tym razem wybiorą fani? KSW 54 czy GROMDĘ 2? Jak myślicie?

Zobacz także:

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

PVZ dostała ciekawą propozycję! Walka na gołe pięści to dobry kierunek?

Paige VanZant nie może dobrze wspominać ostatnich startów w UFC. Wojowniczka ze Stanów Zjednoczonych negocjuje z BKFC

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.