MMA PLNajnowszeClout MMARedaktor MMA.PL Michał Cichy ostro o Najmanie: Opłacał sobie swoich rywali i z jednym nawet przegrał!

Redaktor MMA.PL Michał Cichy ostro o Najmanie: Opłacał sobie swoich rywali i z jednym nawet przegrał!

W sieci pojawił się bardzo ciekawy wywiad, w którym redaktor portalu MMA.PL Michał Cichy ostro wypowiada się o Marcinie Najmanie. Obaj zawodnicy znani z walk w klatce na galach freakowych nie kryją się ze wzajemną niechęcią wobec siebie.

Michał Cichy ostro o Najmanie

Michał Cichy udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, w którym opowiada o swojej aktualnej roli, którą pełni w organizacji PRIME Show MMA, a także wypowiedział się na temat “El Testosterona”, z którym często wymienia się uwagami w mediach społecznościowych.

Redaktor MMA.PL Michał Cichy ostro o Najmanie: Opłacał sobie swoich rywali i z jednym nawet przegrał!

Cichy w mocnych słowach wypowiedział się o Najmanie, zdradzając przy tym, że ten opłacał sobie nawet swoich rywali.

Fragment wypowiedzi redaktora MMA.PL i niedoszłego posła na Sejm poniżej:

“Ja przecież go nawet nie atakowałem. On się na mnie obraził, że śmiałem powiedzieć, że podłożył się z Ciosem, że przegrał. I on nie mógł zdzierżyć tego i od tego się zaczęło zaczepianie mnie. A ja po prostu obnażam to, że Marcin Najman nigdy nie był bokserem, nigdy nie był pięściarzem, opłacał sobie swoich rywali i z jednym z nich nawet przegrał, z tym Słowakiem Cirokiem – jednym z najgorszych pseudopięściarzy w historii. I Marcin Najman zdołał z nim przegrać. I on przegrywa z Jacą i mówi, że kciukiem mu oczodół złamał. Stary, w to nie uwierzy nawet dziecko w podstawówce…”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

A Wy chcielibyście zobaczyć potencjalną walkę Michała Cichego z Marcinem Najmanem? Czy rozwiązanie tego konfliktu medialnego, w którym padają takie oto mocne słowa jak te wyżej wypowiedziane powinno znaleźć rozwiązanie w klatce? Czy widzicie “El Testosterona” walczącego dla PRIME Show MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis