MMA PLArchiwumFreak FightRed zawalczy we Francji! Freak fighter zmierzy się z byłym rywalem Pudziana

Red zawalczy we Francji! Freak fighter zmierzy się z byłym rywalem Pudziana

Ernest Ivanda nie zamierza kończyć przygody z freak fightami po nieudanym debiucie. ”Red” co ciekawe swoją drugą walkę stoczy już czternastego października we Francji. Ernest postanowił wejść na ostatnią chwilę na zastępstwo i zmierzyć się z byłym rywalem Mariusza Pudzianowskiego!

Red

Ivanda znany jest jako chorwacko-polski raper, a występował w  zespole hip-hopowym Obóz TA. 43-latek był również związany z telewizją MTV Polska i Polsat. Ivandę nie tak dawno widzieliśmy przecież go jako twarz organizacji Free Fight Federation. Ernest to również menadżer zawodników MMA. Pod swoimi skrzydłami miał takich zawodników jak Filip ”Nitro” Pejić czy Stjepan Bekavac.

Do jego debiutu w freak fightach doszło na ostatniej gali PRIME SHOW MMA. Paweł Jóźwiak stoczył dwie walki jednego wieczoru. Po zwycięstwie z Jackiem ”Muranem” Murańskim przyszedł czas na walkę z ”Redem”. Walka zakończyła się po niecałej minucie zwycięstwem ”Prezesa FEN”. 

Red zawalczy we Francji!

Ernest Ivanda postanowił zaryzykować i przyjął propozycję na ostatnią chwilę. ”Red” wystąpi już czternastego października w main evencie gali  Octo’Gônes 2 we Francji. Rywalem Ivandy będzie znany w naszym kraju – Serigne Ousmane Dia (4-1). Mistrz senegalskich zapasów miał początkowo zmierzyć się z Brando Periciciem. Ostatecznie reprezentant Chorwacji wypadł z karty.

Zadzwonił telefon w sobotę , w niedziele szybka konsultacja z @padre_artnox . W pon kontrakt podpisany . Dziś samoloty i narożnik ogarnięty . Możesz mówić co chcesz o mnie , twoja sprawa ale nie odmówisz mi serducha. Strachu nie mam , obaw tez nie . Trudna wyprawa przedemna ale duma Balkana zawsze była i będzie . Włączę wachlarze albo odgryzę mu łydkę . Zdroofka mordulki moje. Ps. Jeżeli masz być małpa bądź pierdolonym gorylem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis