MMA PLMarcin NajmanRaubo ostro o potencjalnej walce Najman-Binkowski: Zgłaszam do prokuratury o popełnienie przestępstwa!

Raubo ostro o potencjalnej walce Najman-Binkowski: Zgłaszam do prokuratury o popełnienie przestępstwa!

Zbigniew Raubo uznany trener w naszym kraju wypowiedział się na temat potencjalnej walki Marcina Najmana z Arturem Binkowskim. Raubo zapewnia, że nie może dojść do tego zestawienia, bowiem może dojść do tragedii.

Raubo

W ostatnim czasie nie brakowało mocnych wypowiedzi. Binkowski choćby w rozmowie z ”Koloseum” w mocnym stylu mówił o ostatniej walce ”El Testosterona”.

Ta rura?! To jest nieudacznik, który nic nie potrafi ani w ringu, ani w klatce! Jedno, co on potrafi to jest odklepywać! To jest jedno, co on potrafi, odklepywać… I on potrafi zarabiać hajs – grzmiał w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą, Binkowski.

Najman odpowiedział Binkowskiemu. Częstochowianin zagwarantował, że nie da nigdy Arturowi pojedynku.

Daje wam słowo honoru, że cokolwiek by ta kreatura Binkowski nie powiedział, nie zrobił i ktokolwiek by za tym nie stał, i ktokolwiek by go promował – nie będzie walki ze mną! Lump, który reprezentował Kanadę, a nie Polskę na Olimpiadzie nie zasługuje na żadną atencję. Dosyć tego! Ty, którzy go wykorzystują do tych wywiadów robią to na własną rękę. Jeżeli ktoś mu naprawdę chce pomóc to by go wziął i zaprowadził do ośrodka, gdzie by mogli go po prostu leczyć. Natomiast jeżeli myślą, że w jakiś sposób mnie sprowokują to są w błędzie. Nie będzie nigdy takiej walki

Raubo komentuje!

Trener Zbigniew Raubo w rozmowie z kanałem TV Reklama wypowiedział się o potencjalnej walce Marcina Najmana z Arturem Binkowskim. Raubo ostrzega, że nie może dojść do tego starcia. 

To się robi mało śmieszne. Zostawmy tego Artura Binkowskiego, nie róbmy z niego pośmiewiska. Kiedyś był sportowcem, coś mu w życiu nie wyszło i on dzisiaj nie jest w stanie nic zrobić. Kto będzie płacił za to, jak się nabawi ciężkiej kontuzji, albo dostanie zawału serca podczas walki? Ludzie, naprawdę, opamiętajcie się.  To nie są żarty. Artur się dzisiaj nie nadaje do sportu, bo jest w takim stanie w jakim jest. Jeżeli miałaby być taka walka, to ja zgłaszam do prokuratury o popełnienie przestępstwa, bo Artur nie jest w stanie trenować. Zacząłby się prowadzić 2, 3, 4, 5 lat to może po tym. Jego stan zdrowia nie pozwala na jakiekolwiek wygłupianie się w ringu z przeciwnikiem.

Najman ostatnią walkę odnotował w main evencie Clout MMA 1 w Warszawie. ”El Testosteron” błyskawicznie przegrał z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis