MMA PLNajnowszeKSWRadosław Paczuski kontuzjowany! Wypada z XTB KSW 90! W jego miejsce wchodzi były zawodnik UFC!

Radosław Paczuski kontuzjowany! Wypada z XTB KSW 90! W jego miejsce wchodzi były zawodnik UFC!

Niestety, potwierdziły się obawy internautów, którzy zauważyli w mediach społecznościowych kłopoty zdrowotne jednego z planowanych uczestników gali XTB KSW 90. Radosław Paczuski jest obecnie kontuzjowany! Właśnie to oficjalnie ogłoszono.

Radosław Paczuski kontuzjowany

Zawodnik z Uniq Fight Club doznał kontuzji ręki, która wyeliminowała go z udziału w zbliżającej się wielkimi krokami imprezy. Federacja KSW na szczęście znalazła szybkie i mocne zastępstwo. W miejsce Paczuskiego wejdzie Polak, który w przeszłości walczył w oktagonie UFC.

Radosław Paczuski kontuzjowany! Wypada z XTB KSW 90! W jego miejsce wchodzi Polak z przeszłością w UFC!

O kontuzji Radosława Paczuskiego dowiedzieliśmy się oficjalnie z mediów społecznościowych, gdzie Federacja KSW zamieściła wideo, w którym sam poszkodowany kontuzją, potwierdza wypadnięcie z gali XTB KSW 90.

W filmie też dowiadujemy się, kto wystąpi w jego miejsce na gali w Warszawie:

Zawodnikiem tym będzie czołowy polski “średni” – Bartosz Fabiński, zwany “Rzeźnikiem”.

Fabiński w oktagonie UFC walczył jeszcze w roku 2021. Z amerykańskim gigantem rozstał się po stoczeniu pod tym szyldem sześciu walk i z rekordem 3-3.

Swój ostatni występ w klatce, “Rzeźnik” zanotował na gali Strife 4, gdzie pokonał decyzją sędziów Kacpra Karskiego.

Przypominamy, że gala XTB KSW 90 odbędzie się już 20 stycznia na Torwarze w Warszawie. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie kolejna walka w KSW utytułowanego polskiego kickboksera – Arkadiusza Wrzoska. Warszawianin przed własną publicznością skrzyżuje rękawice z Ivanem Witasovicem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis