MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekPudzianowski kontra Wrzosek w KSW? Kickboxer zabiera głos: Nie miałby nic do stracenia!

Pudzianowski kontra Wrzosek w KSW? Kickboxer zabiera głos: Nie miałby nic do stracenia!

Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe utalentowany kickboxer jest otwarty na starcie z weteranem KSW.

Wrzosek

Wrzosek najbliższe starcie stoczy dwudziestego piątego lutego na gali KSW 79 w Libercu. Będzie to pierwsze wydarzenie KSW na terenie Czech. Już niebawem poznamy rywala Wrzoska. Zawodnik z Warszawy swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował w sierpniu na 73 edycji. Arkadiusz wystąpił przed własną publicznością. Było to wyczekiwane starcie z Tomaszem Sararą. O tym zestawieniu mówiło się wiele lat – w końcu udało się do tego doprowadzić nie w K-1, a w formule MMA.

Walka dostarczyła mnóstwo emocji. Nie brakowało zwrotów akcji. Ostatecznie w trzeciej rundzie Wrzosek znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem. Wcześniej Arkadiusz stoczył dwie walki z legendarnym Badrem Harim. W rewanżu czas uchronił reprezentanta Maroka przed ponowną przegraną przez nokaut.

Wrzosek o walce z Pudzianowskim!

Arkadiusz Wrzosek w rozmowie z Jarosławem ”Jaru” Świątkiem został zapytany o potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Tak, myślę że mam wiele do zaoferowania w takim pojedynku. Nie ma co ukrywać zarówno ja jak i Artur Szpilka jesteśmy od Pudziana młodsi, sprawniejsi. Ja sparując z kolegami, którzy ważą po 130 kilogramów widzę, że gabaryty i siła to nie wszystko. Tak naprawdę w walce z Pudzianem nie miałbym nic do stracenia.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis