MMA PLNajnowszeKSWPudzian chce rewanżu! Nie będzie walki z Frankiem Mirem w KSW?

Pudzian chce rewanżu! Nie będzie walki z Frankiem Mirem w KSW?

Pudzian chce rewanżu! Gwiazdor Federacji KSW był gościem wczorajszego programu MMAgazyn na Polsat Sport, gdzie opowiedział o swoich planach na najbliższą przyszłość.

Pudzian chce rewanżu! Nie będzie walki z Frankiem Mirem w KSW?

Ostatnio pojawił się pomysł, by Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 1 N/C) zestawić zestawić z legendą MMA i byłym dwukrotnym mistrzem wagi ciężkiej UFC Frankiem Mirem (19-13). Lecz wygląda na to, że sam Pudzian najprawdopodobniej ma inne plany.

Pudzian chce rewanżu!

Dzięki udziałowi Pudzianowskiego w programie MMAgazyn, dowiedzieliśmy się, że gwiazdor KSW ciągle myśli o pewnym rewanżu. 43-latek chciałby zrewanżować się za porażkę, którą poniósł 23 marca 2019 roku na gali KSW 47. Przegrał wówczas z Szymonem Kołeckim przez TKO w pierwszej rundzie, ale prawdą jest to, że starcie tamto przegrał w głównej mierze przez kontuzję nogi.

Teraz, Pudzian chciałby się Kołeckiemu zrewanżować. Oto, co usłyszeliśmy w MMAgazyenie (całośc do sprawdzenia -> TUTAJ):

“Mam pewien niedosyt po walce z Szymonem Kołeckim. Obaj wiemy, jak to wszystko wyglądało, ponieważ trenujemy na co dzień na jednej hali. Wówczas myślałem, że jestem niezniszczalny. Przed pojedynkiem z Szymonem powinienem powiedzieć “nie”. Niestety sądziłem, że dam radę. Jednak tym razem nie dałem rady, noga nie wytrzymała. Kiedyś mówiono, żeby ze mną wygrać, to muszę mieć dwie nogi połamane. Wtedy jednak wystarczyła jedna połamana noga… No cóż, jest mały niedosyt, ale zobaczymy, jak sytuacja się potoczy.”

Kołecki czy Mir?

Szymon Kołecki natomiast ma już zaplanowaną walkę. Medalista olimpijski na jednej z najbliższych gal KSW ma zmierzyć się z Łukaszem Jurkowskim. Nie wiadomo zatem, czy Pudzianowski poczeka na rozstrzygnięcie w tej walce czy zdecyduje się na inny pojedynek.

A taki pojawił się na horyzoncie, bowiem zainteresowanie swoją walką w KSW i starciem z “najsilniejszym człowiekiem świata” wykazała legendarny Frank Mir. Zawodnik, który jest teraz wolnym agentem przyznał, że chętnie wziąłby udział w gali KSW. Polski gigant także jest zainteresowany jego usługami:

Jak zatem będzie z tym Pudzianem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis