MMA PLBoksPrzemysław Runowski walczy o pas WBO Global! Rywalem niepokonany Brytyjczyk

Przemysław Runowski walczy o pas WBO Global! Rywalem niepokonany Brytyjczyk

Przemysław Runowski walczy o pas WBO Global! Już w najbliższą sobotę 14 sierpnia, Polak skrzyżuje rękawice z niepokonanym w zawodowych startach Brytyjczykiem!

Przeciwnikiem naszego rodaka będzie Michael McKinson, który posiada rekord zawodowych walk w postaci dwudziestu zwycięstw. Starcie to będzie co-main eventem gali Matchroom Boxing w Brentwood.

Przemysław Runowski walczy o pas WBO Global! Rywalem niepokonany Brytyjczyk

Mimo tego, że Runowski jest przez bukmacherów skazywany na porażkę w tej konfrontacji, to Polak zamierza postawić rywalowi twarde warunki. Stawka sobotniej konfrontacji jest spora, bowiem jest nią pas mistrzowski WBO Global kategorii półśredniej.

Zwycięzca tego pojedynku zbliży się do walki o mistrzostwo świata.

Wczoraj miało miejsce spotkanie twarzą w twarz między McKinsonem a Runowskim. Który zawodnik zrobił na Was większe wrażenie?

Zobacz także:

Najman vs Murański w jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy doprowadzić do pierwszej konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obie postacie na jednym wywiadzie – to jest gwarancja dużych dymów!

Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak na KSW 63

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach, Damian Janikowski (6-3, 4 KO, 1 Sub) przywita 4 września w okrągłej klatce KSW jednego z najlepszych polskich zawodników wagi średniej.

ACA 128: Rafał Haratyk kolejnym Polakiem na karcie walk

Rafał Haratyk (14-4-2) powróci do klatki już 11 września. Polski zawodnik wystąpi podczas gali ACA 128 w Mińsku.