MMA PLMarcin NajmanNajman vs Murański na jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO]

Najman vs Murański na jednym wywiadzie! Padają ostre wyzwiska! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy doprowadzić do pierwszej konfrontacji Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Obie postacie na jednym wywiadzie – to jest gwarancja dużych dymów!

O starciu Murański-Najman mówi się od dłuższego czasu. Jest jednak problem, ponieważ ”El Testosteron” przyjął wszystkie warunki, ale walkę chce zorganizować u siebie. Murański zaś zawalczy nawet za niższą kwotę, ale nie w organizacji MMA VIP. Czy Panowie dojdą w końcu do porozumienia? Jak na razie doszło do mocnych słów.

To były dymy!

Doszło dziś do pierwszej konfrontacji pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Były mocne słowa i wielkie dymy!

Sami zobaczcie:

Wszystko na to wskazuje, że w drugiej połowie roku zobaczymy zaskakujące zestawienie. Paweł Jóźwiak zdecyduje się na walkę w mieszanych sztukach walki, a już w debiucie zmierzy się z bardziej doświadczonym Marcinem Najmanem.

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zaskoczył: Wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale… Widzieliście?

Wielu kibiców martwiło się o stan zdrowia Artura Szpilki, który pod koniec maja zaliczył swoją trzecią porażkę w życiu przez KO. Zawodnik urodzony w Wieliczce uspokaja jednak swoich fanów: „Na szczęście jestem zdrowy”.

Nikola Milanović pozostaje w formie! Gdzie i z kim zmierzy się w kolejnej walce?

Niewidziany w klatce od gali KSW 59 – Nikola Milanović, wciąż pozostaje w formie. Czyżby na horyzoncie pojawił się kolejny pojedynek Serba w MMA?