MMA PLNajnowszeFreak FightPrzegrał z Najmanem, teraz jest bezdomnym! Rychu Szczena prosi ludzi o pomoc!

Przegrał z Najmanem, teraz jest bezdomnym! Rychu Szczena prosi ludzi o pomoc!

To bardzo smutna historia! Najpierw stoczył w klatce dwie walki, w tym przegrał z Marcinem Najmanem, a teraz jest… bezdomnym! Popularny uczestnik polsatowskiego show – Rychu Szczena prosi ludzi o pomoc!

Rychu Szczena prosi ludzi o pomoc

Smutny apel skierowany do ludzi dobrej woli pojawił się w internecie. Ryszard Dąbrowski na jednej z grup zaapelował o pomoc. Obecnie jest bezdomnym i przebywa w ośrodku dla ludzi bez miejsca zamieszkania.

Przegrał z Najmanem, teraz jest bezdomnym! Rychu Szczena prosi ludzi o pomoc!

Ryszard Dąbrowski w swojej karierze w mieszanych sztukach walki stoczył dwa pojedynki. Najpierw na gali MMA VIP 2 pokonał Psychotropa, a potem wystąpił w main evencie gali MMA VIP 3. Tam skrzyżował rękawice z “Ojcem Chrzestnym Polskich Freak Fightów” – Marcinem Najmanem.

W walce tej szybko przegrał z “Cesarzem”, ale trzeba zaznaczyć, że przeciwko niemu w tamtej konfrontacji było niemal wszystko: waga, umiejętności, doświadczenie i mocna głowa. Wspomniana walka do obejrzenia -> TUTAJ.

Teraz Ryszard Szczena Dąbrowski przyznał, że obecnie znajduje się w ośrodku dla bezdomnych i będzie wdzięczny za każdą pomoc materialną. Freak fighter przyjmie chętnie ubrania w rozmiarze XL oraz buty o rozmiarze 45.

Pomóc można mu wysyłając rzeczy do wskazanego paczkomatu. Pomożecie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis