MMA PLNajnowszeKSW“Gleba” pojechał osobiście do swojego hejtera! Rodzina przeprasza za całą sytuację! [WIDEO]

“Gleba” pojechał osobiście do swojego hejtera! Rodzina przeprasza za całą sytuację! [WIDEO]

Patryk Tołkaczewski nie odpuścił! ”Gleba” zlokalizował i przejechał się osobiście do swojego hejtera. Doszło do konfrontacji z chłopakiem, który obrażał jego rodzinę w internecie. Rodzina wspomnianej osoby szybko zareagowała – przeprosiła i zapewniła, że nigdy sytuacja się nie powtórzy.

Gleba

Tołkaczewski przede wszystkim znany jest ze swoich startów w organizacji GROMDA. ”Gleba” walczył na gołe pięści i jest zwycięzcą turnieju. Bartłomiej ”Balboa” Domalik to jedyny zawodnik, który pokonał Patryka w organizacji Mariusza Grabowskiego. Patryk ma też za sobą chociażby efektowny start, gdy błyskawicznie znokautował byłego mistrza Glory – Saulo Cavalari z Brazylii.

”Gleba” zadebiutował w mieszanych sztukach walki na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdy dał emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim. Były mistrz świata w boksie w fenomenalny sposób znokautował Tołkaczewskiego.

Są przeprosiny!

Patryk Tołkaczewski udostępnił na insta stories nagranie, w którym rozmawia z Ojcem chłopaka, który obrażał go w internecie. ”Gleba” postanowił przejechać się do swojego hejtera.

W tej sytuacji ojciec oczywiście przeprosił zawodnika KSW i zapewnił, że sytuacja się nie powtórzy.

Sami zobaczcie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis