MMA PLConor McGregorPrzegrał z Gamrotem, a teraz chce Conora McGregora! Jeremy Stephens chce się zemścić za “Who the fook is that guy?”

Przegrał z Gamrotem, a teraz chce Conora McGregora! Jeremy Stephens chce się zemścić za “Who the fook is that guy?”

W miniony weekend przegrał swoją walkę w UFC z Mateuszem Gamrotem, ale mimo to chce teraz Conora McGregora! Jeremy Stephens chce zemścić się za powstanie słynnego powiedzenia “Who the fook is that guy?” wypowiedziane przez Irlandczyka na słynnej konferencji prasowej przed galą w Nowym Jorku.

Przegrał z Gamrotem, a teraz chce Conora McGregora! Jeremy Stephens chce się zemścić za “Who the fook is that guy?”

Stephens zasiadł do Twittera i napisał, że myśli o walce z McGregorem i ma nawet argumenty na to, by do takiego zestawienia doprowadzić:

“Po prostu myślę… prawdziwa walka do zrobienia to starcie ja kontra Conor. On ma złamaną kostkę, mi też ktoś dobrał się do kostki. Obaj lubimy walczyć i obaj lubimy robić to w stójce. Na dodatek ja lubię kopać i mam na rozkładzie wiele nokautów.”

Z pozoru problemem jest ostatni rekord Jeremy’ego Stephensa. Amerykanin nie był w stanie wygrać walki od lutego 2018 roku i przez ten czas przegrał aż pięć pojedynków, a jeden zakończył jako no-contest. Piszemy z pozoru, bowiem Conor McGregor także ostatnio nie zachwyca. Mimo ogromnej wartości medialnej, to jego ostatni rekord wygląda tak: trzy porażki w ostatnich czterech walkach.

Czy zatem według Was ma sens potencjalne zestawienie McGregor vs Stephens?

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.