MMA PLInne„Projekt Wojownik” – 36. edycja odbędzie się w Mińsku Mazowieckim.

„Projekt Wojownik” – 36. edycja odbędzie się w Mińsku Mazowieckim.

W dniach 21 – 22 lutego br. na terenie Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim odbędzie się 36. edycja „Projektu Wojownik”. Uczestniczyć w nim będą weterani, rodziny żołnierzy poległych oraz instruktorzy wychowania fizycznego z jednostek wojskowych.

Projekt Wojownik 36
Foto: Projekt Wojownik / Facebook

Zasadniczym celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi środowisk pozawojskowych na los weteranów i ich poświęcenie w służbie. Projekt integruje żołnierzy weteranów, a także wzbudza zainteresowanie sportami walki jako dyscypliną kształtującą charakter i umiejętności oraz pomagającą żołnierzom powracającym z misji rozładować emocje i nadmiar adrenaliny.

Podczas 36. spotkania „wojowników” trening z mieszanych sztuk walki (MMA) poprowadzi znakomity polski zawodnik, wielokrotny mistrz świata w kickboxingu full contact Mateusz Kubiszyn – „Don Diego”. W czasie zajęć trening poprowadzą również licencjonowany instruktor boksu i samoobrony Patryk Krystman oraz kpr. Karol Brzostowski, posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Nie żyje legenda polskiego boksu! Grzegorz Skrzecz miał 65 lat

Mamy bardzo przykre wiadomości… Nie żyje polski pięściarz Grzegorz Skrzecz, który na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. 65-latek bez wątpienia jest legendą polskiego boksu.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw!

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis