MMA PLFAME MMAPierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Pierwsze słowa Ferrariego po operacji! Mocne oświadczenie

Amadeusz Roślik jest już po operacji. Popularny ”Ferrari” na instagramie poinformował jak wygląda obecnie jego stan zdrowia. Przypomnijmy, że od kilkunastu godzin w internecie krążyła wiadomość, że zawodnik FAME MMA został zaatakowany nożem. Roślik potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce i opowiedział co się stało.

Ferrari

O wszystkim Roślik opowiedział na swoim kanale ”Władca Piekieł”.

Mordeczki nagrywam to na spontanie, bo czeka mnie operacja. Czemu jestem w tej koszulce, żeby po części oddać wam obraz tej sytuacji. To wszystko jest innego koloru, to wszystko to była moja krew. Jestem cały pocięty maczetami, tutaj też. Na szczęście uchyliłem się i obcięli mi kawałek skóry, więc tak do mojego mieszkania weszło dwóch zamaskowanych oprawców i nie czekali nawet sekundy. Zaczęli ciąć maczetą z całej siły, oni weszli tylko w jednym celu. I powtarzam było to moje morderstwo, nie postraszenie, nie pocięcie. Próbowali mnie zabić. Ja od razu od pierwszej sekundy zdawałem sobie sprawę co się dzieje i postanowiłem walczyć. Jestem z siebie dumny, uważam że walczyłem jak lew. Cudem uniknąłem tej śmierci, choć był jeden lub dwa momenty gdzie byłem prawie pewny, że to koniec.

Roślik swój ostatni pojedynek odnotował na gali FAME MMA 13 w Gliwicach. Było to już trzecie starcie z Adrianem Polańskim. Walka ”Ferrariego” była mocno zagrożona ze względu na kontuzje. Podopieczny Mirosława Oknińskiego ostatecznie zgodził się na formułę bokserską. Po trzech rundach niejednogłośną decyzją sędziów wygrał ”Polak”. Roślik po oglądnięciu pojedynku – nie zgadzał się z werdyktem.

Roślik jest po operacji!

Jest dobra wiadomość – operacja się udała! Są pierwsze słowa Amadeusza Roślika po wybudzeniu. ”Ferrari” jest zmotywowany i zapowiada, że chce walk tylko z dużymi nazwiskami. W przyszłości niewykluczone, że ”Ferrari” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Tym bardziej po dzisiejszych wypowiedziach ”Alanika”. Widać dużą niechęć z dwóch stron.

Właśnie się obudziłem. Instagram mi poprzednie relacje usunął. Ponoć operacja się udała. Idę po wasze skóry, chce tylko głośnych nazwisk!

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Tuesday, April 12, 2022

Też w mocnych słowach zachowanie Kwiecińskiego i ”Ferrariego” skomentował Denis Załęcki.

Ładnie ku*wa. Jeden opowiada publicznie, że go zaatakowali maczetami, a drugi roz**erdala się publicznie, że ktoś komuś nóż przyłożył. Ładny materiał dowodowy dajecie policji. Je*ać !!!

Zobacz także:

Polski wojownik, który zostanie zapamiętany na zawsze: Paweł Słowiński! [WIDEO] Widzieliście?

Fani kochający sporty walki będą zawsze pamiętać o naszym wielkim wojowniku Pawle Słowińskim (68-18-1). Nowi kibice mogą nie kojarzyć tej nietuzinkowej persony, więc czas to zmienić! 41-latek to bezwzględnie jeden z najbardziej utytułowanych zawodników sportów walki w naszym kraju – tym bardziej w formule K-1, gdzie odnosił mnóstwo sukcesów.

Arkadiusz Wrzosek ruszył z przygotowaniami do debiutu w MMA? W sieci pojawiło się nagranie

Arkadiusz Wrzosek właśnie ruszył z przygotowaniami do debiutu w mieszanych sztukach walki? Wszystko na to wskazuje po materiale, który pojawił się w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że nie od dziś mówi się o walce doświadczonego kickboxera w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis