MMA PLNajnowszeBoxdelProblemy z transmisją PPV gali Clout MMA 1 przez Boxdela? Współwłaściciel FAME MMA wyśmiewa zarzuty!

Problemy z transmisją PPV gali Clout MMA 1 przez Boxdela? Współwłaściciel FAME MMA wyśmiewa zarzuty!

Od gali Clout MMA 1 minęło już kilkadziesiąt godzin, ale kibice wciąż żyją tematem, jakim były problemy z transmisją PPV dla osób, które wykupiły dostęp do gali. W pewnym momencie pojawiły się nawet sugestie, że za problemami Clout MMA stoi… Boxdel.

Problemy z transmisją PPV gali Clout MMA 1 przez Boxdela

Współwłaściciel FAME MMA miał bowiem “grzebać” w sieci i powodować problemy z serwerem organizacji Clout MMA 1, które skutkowały brakiem możliwości oglądania imprezy w sposób ciągły. Wielu kibiców bowiem miało kłopoty z wyrzucaniem transmisji i niemożnością oglądania wydarzeń mających miejsce w klatce.

Teraz na sugestie te odpowiedział sam Boxdel. Włodarz największej w Polsce organizacji freakowej wydał w tym temacie specjalne oświadczenie, w którym na początku jest mocno poirytowany, by później… Zobaczcie sami!

Problemy z transmisją PPV gali Clout MMA 1 przez Boxdela?

Przypominamy, że walką wieczoru gali Clout MMA 1 było starcie Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą, która była świetnym odzwierciedleniem niektórych walk “El Testosterona” w których mierzył się z dużo groźniejszym rywalem w postaci zawodowca.

Andrzej Fonfara bowiem wygrał z Najmanem w zaledwie… 16 sekund, a walka wyglądała tak:

Zanim jednak do niej doszło, kibice musieli zmagać się nie tylko z długą kartą walk imprezy, ale i kłopotami z dostępem do transmisji PPV.

Jak już wspominaliśmy, za ciągłym wyrzucaniem streama miał niby stać Boxdel. Teraz właściciel FAME MMA odniósł się do tych kreowanych przez internautów oskarżeń:

“Cześć, witam Was bardzo serdecznie. Z tej strony Boxdel. Ja chcę tylko powiedzieć, że ja żadnych kabli nie gryzłem i proszę nie o to kurwa nie podejrzewać, bo cały wieczór spędziłem na znieczuleniu od dentysty, ponieważ bardzo bolała mnie ósemka. Więc proszę mnie o to nie podejrzewać, bo mega mnie to kurwa wkurwia.”

A co Clout MMA przygotowało dla osób, które miały problemy z transmisją PPV? Oto oświadczenie organizacji w tej sprawie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis