MMA PLNajnowszeKSWProblemy Martyna Forda! Debiut w KSW zagrożony?

Problemy Martyna Forda! Debiut w KSW zagrożony?

Czyżby najbardziej wyczekiwany debiut w KSW nie doszedł do skutku? Martyn Ford ma poważne problemy ze zdrowiem, co wyraźnie oddala jego pojedynek w klatce polskiego giganta.

Ford

Kiedy doczekamy się debiutu Martyna Forda w klatce KSW? To pytanie od dawna zadawało sobie wielu kibiców MMA w kraju nad Wisłą, bowiem od zakontraktowania 39-latka minęły już 2 lata. Na ten moment, wydaje się jednak że występ Brytyjczyka w mieszanych sztukach walki stanął pod wielkim znakiem zapytania.

„W końcu odzyskałem pewien zakres ruchu”

Popularny aktor – za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych – dodał post, który może zaniepokoić fanów KSW. Ford w poniższym wpisie opowiedział o swoich aktualnych problemach zdrowotnych – będących głównym czynnikiem mogącym przekreślić jego start w mieszanych sztukach walki.

https://www.instagram.com/p/CSMYQIqqx3y/?utm_medium=copy_link

Po miesiącach niemożności trenowania ramion w końcu odzyskałem pewien zakres ruchu. Obecnie ćwiczę jedynie z lekkim obciążeniem. Mój staw staje się silniejszy, znów pojawia się przyrost mięśni.

Aktor znany z popularnego filmu „Szybcy i wściekli” wyjaśnił na koniec swoim fanom – jak trenować, żeby unikać kontuzji.

Trenuj z niesamowitą intensywnością, jak zwierzę, ale bądź rozsądnym i zrozum to. To że nie używasz największych ciężarów na siłowni, nie oznacza, że nie pracujesz ciężko nad swoimi mięśniami. Naucz się wyczuwać ruch i angażować mięśnie. Trenuj mądrze, ciężko i ciesz się całym procesem.

Zobacz także:

Paweł Pawlak w KSW! Jest mistrzem Babilon MMA i byłym zawodnikiem UFC

Mocny transfer do największej organizacji MMA w Polsce! Paweł Pawlak w KSW! Informacja o zakontraktowaniu mistrza Babilon MMA i byłego zawodnika UFC pojawiła się w mediach społecznościowych polskiego giganta.

Paweł Jóźwiak o relacjach z FAME MMA: Nie ma zgody i nie będzie!

Jest gorąco na linii FEN – FAME MMA. Wydaje się, że sytuacja nie ulegnie zmianie. Dlaczego? Mowa o wypowiedzi Pawła Jóźwiaka, który został zapytany o relacje z freakową organizacją.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski!

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis